TWi videos

"The Twilight Saga: New Moon" - Los Angeles Premiere - Videos

19. listopadu 2009 v 20:46 | Adina
Tak a aby tady toho z té premiéry nebylo málo, mám pro vás i několik videí. Jedná se většinou o rozhovory z červeného koberce, kde většinou není nic moc rozumět díky skvělým fanouškům. :-)

1.video - Kristen Stewart - Mluví o Tayloru Lautnerovi. Říká, že je na něj velice pyšná, že je neuvěřitelně šikovný atd. Myslím, že se tam dokonce zmínila, že je nejlepší ze všech tady (možná jenom v nějaké jiné souvislosti) :-)

New Moon cast talk about New Moon, Eclipse and much more

31. října 2009 v 20:08 | Adina
Mám pro vás několik videí, kde New Moon cast mluví o New Moon , Eclipse a spoustě dalších věcí. :-) Časem vám sem možná hodím překlad těch rozhovorů, ale bylo by toho tolik, že s tím moc nepočítejte. ;-)

Peter and Jackson talk about Rachelle Lefevre

5. srpna 2009 v 8:00 | Adina
Petera i Jacka se na TwiConu ptali na to, co říkají na výměnu Rachelle za Bryce Dallas Howard. Oba říkají, že je jim to strašně líto, ale nic s tím nemůžou udělat.

Peter říká: "Mám ji rád jako sestru. Jsem hluboce zarmoucen." A Jackson se přidává: "Rachelle je dobrá kamarádka. Bude mi hrozně chybět!"

Trošku mě zklamalo, že nic jiného neřekli a že se za ní nepostavili, ale jak vtipně dodal Peter "Show must go on". Rach nám bude moc chybět, ale už se s tím asi nedá nic dělat.


Peter at Chelsea Lately Show - 03, June 2009

5. června 2009 v 21:06 | Adina
Peter právě propaguje svůj nový projekt Nurse Jackie všude, kde to je možné. Tentokrát byl u Chelsea Lately. Vypadal moc doře i v tom seriálu. Je to zase něco nového, vidět ho v jiné roli. ;-)

2009 MTV Movie Awards - ET video

1. června 2009 v 17:50 | Adina
I když tyhle videa nejsou přímo z akce, musela jsem je sem dát, protože jsou naprosto úžasné. A navíc Rob tam říká, že ten nápad s "nepolibkem" byl Kristen. ;-) Takže spor vyřešen, ok roxy? :D

Canvas background demo

2009 MTV Movie Awards - videos

1. června 2009 v 17:07 | Adina
Ashley Greene and Kellan Lutz interview

Cam Gigandet versus Twilight Fans

22. května 2009 v 19:27 | Adina
Tohle je vážně vtipné. Na videu Cam prosí o hlasy v MTV Movie Awards v anketě "Best Fight".

Robert Dines at Michelangelo in France

21. května 2009 v 15:45 | Adina
Pro přehrání klikněte na obrázek


Robert večeřel v Michelangelu ve Francii

Ashley Greene talks about her and Robert wedding

21. května 2009 v 15:30 | Adina
Pro přehrání klikněte na obrázek


Nelekejte se :-) Ash si Roba brát nebude. To jenom dotěrní paparazziové se Ashley ptali, jestli si ji Robert vezme ;-)

Nikki Reed talks about New Moon and Eclipse at T-Mobile Sidekick LX Launch Event

16. května 2009 v 10:14 | Adina


Cardio with the Cullens

7. května 2009 v 12:21 | Adina
U tohohle videa, jsem se opravdu rozesmála.... Je to skvělé! :D

Twilight všude kam se podíváš

24. dubna 2009 v 21:32 | Adina
Twilight/Stmívání. Před půl rokem naprosto obyčejné slovo používané v běžném rozhovoru. Ale dnes je to Twilight/Stmívání. Dnes je to pojem, který hýbe světem a který na tváři nejedné dívky (a já věřím, že i chlapce) dokáže vykouzlit ten nejupřímější úsměv. Dnes je Twilight/Stmívání jedním z nejprodávanějších filmů na DVD a knížky z Twilight ságy se pravidelně řadí do topky nejlepších knih. A tak, jak se z šedé myšky Steph stala Stephanie Meyrová, tak jak se z dívčího románu stal světový bestseller, tak stejně se z neznámých herců staly nejžhavější celebrity Hollywoodu, které chce mít každý režisér ve filmu. Ale opravdu předtím žili normálním životem jako normální lidé? Opravdu to předtím byly nevýrazné osobnosti? Jak se zdá tak ne. Twilight hvězdy mají do šoubyznysu blíž než jste si představovali. Dokonce jste měli možnost si jich už několikrát všimnout, ale protože jejich tváře ještě nebyli na seznamu těch nejobletovanější celebrit, nikdo jim nevěnoval velkou pozornost. Ale teď se doba změnila a já vám přináším dvě starší videa, ve kterých můžete narazit na herce z Twilight.

První je videoklip Hilary Duff k písni With Love. Ano slyšíte dobře. Tak schávně si to přiznejte. Kolikrát jste to video viděli? Pětkrát, desetkrát? A kolikrát jste si všimli Kellana Lutze, představitele Emmetta Cullena, jako hlavní mužskou "roli" v tomto klipu? Myslím, že ani jednou. Tak je čas to napravit. (Poprvé si ho můžete všimnout v čase 0:31)

Druhý v pořadí je Taylor Lautner v klipu Cassie Thomson k písni Caught Up In You. Tohle video je méně známé, ale i tak je z doby, kdy Taylor ještě nebyl považován za nejlepšího vlkodlaka na světě. ;) (Poprvé se tam Taylor objeví už v čase 0:06)
 
 

Reklama