Other - Peter

Happy Birthday Peter!

26. listopadu 2009 v 19:24 | Adina
Oh my Carlisle, já jsem mále zapomněla! Jde to se mnou už vážně z kopce. :-) Ale že se divím, když denně nenaspím pomalu ani 5 hodin. Jasně, možná si teď říkáte, že 5 hodin je vážně dost, ale pro mě není dost ani 10 hodin, natož půlka. :D Já jsem totiž takový medvídek mýval, který by pořád spal. No ale k věci.

Dnes, 26.11.2009, slaví Peter Facinelli alias "our daddy" své 36.narozeniny! Já bych mu chtěla popřát hrozně moc úspěchů v práci, ať získává více rolí na takové sexy tatínky a ať se mu daří i s manželkou Jennie a dcerami. :-) Takže ještě jednou, happy birthday Pete! :-)

Peter Facinelli pnohe with wife

5. srpna 2009 v 18:00 | Adina
Já vím,. že nadpis nevypadá nijak zajímavě, ale to se o tomto videu nedá říct. Když byl Peter v Atlantě na Twi-Tour, tak mu zavolala žena a on se s ní začal normálně bavit. :-) Je to moc pěkné, jak si dokáže dělat srandu sám ze sebe. :-) Určitě se na video podívejte! :-)

Peter Facinelli dancing with a fan

2. května 2009 v 18:55 | Adina
Prosím dámy, než si pustíte tyto videa, posaďte se. Tyhle videa jsou naprosto úžasná... Takovou závist, jakou jsem pocítila k neznámé slečně ve videu, jsem snad ještě nikdy nezažila. Tak řekněte popravdě, která fanynka Edwarda nebo Jacoba, by si to nechtěla s ní vyměnit? Já se přiznávám, já bych strašně moc chtěla... A myslím, že většina z vás taky ;-)
Jinak si všiměte toho aplausu, když se Peter k fanynce přiblíží a obličejem jí zajede do vlasů... Slíntáte? Tak slintejte ještě dál :D xD

 
 

Reklama