•Blogmiss•

zkouška

17. srpna 2010 v 20:53 | Adina
Ahoj, jenom zkouším funkčnost blogu. Návrat neplánuju.
adina.blog.cz

I saw it. Second time.

28. listopadu 2009 v 18:02 | Adina

Viděla jsem to. Podruhé.

Už je to tak. Dneska jsem byla podruhé na New Moon. A musím říct, že se můj názor na film nezměnil, takže vám tady vlastně nemám, co říct. :D Ale to samozřejmě není pravda. Jelikož je dnes 28.11., což znamená, že většina z vás New Moon už viděla, takže se do toho můžu opřít a povyprávět vám všechny své zážitky z filmu a být konkrétní. :-) Snad už by to ani nemělo obsahovat spoilery, ale pro jistotu na to ještě upozorním. Obsahuje spoilery. :-)

Takže začneme pěkně po pořádku. Strašně moc se mi líbil ten začátek, myslím uvedení toho loga. Jak vystoupilo z toho měsíce, to bylo velmi výstižné. Líbilo se mi, že tam hned na začátku byl kousek Volttery, jako ta předmluva a jak to plynule navázalo na Bellin sen. Jinak ta stará paní nebyla Belle ani trochu podobná, ale to je jen nepodstatný detail. Potom tedy následovalo Bellino leknutí ze šedivého vlasu, které bylo na můj vkus až příliš hysterické, ale to vše zastínil skvělý výkon Billyho Burka jakožto Charlieho, který byl opravdu bezvadný. No pak jsem byla slušně mimo, jak tam Bella přijela na školní parkoviště a Edward se tam tak báječně nádherně smál a jak si pak dali pusu. :-) To bylo krásné. V momentě, kdy na scénu poprvé vstoupil Jacob jsem měla totální výtlem, protože tam chodí jako jedna osoba z mé blízkosti, takže jsem se slušně zasmála. A pak ten jeho obličej na Edwarda. :D Oká, už jsem v klidu.
Taky se mi líbila hned první scéna s Alicí, kdy přeskakuje to zábradlí a dává jí ten dárek. :-) A úplně jsem se chlamala, jak ji tam Jasper ovlivnil a jak ona mu to vytýkala. :D A po Edwardově hlášce "Upírům se nedá věřit. Věř mi." jsem byla na kolenou. :D
Strašně moc mě zaujaly ty hlášky a vůbec dialogy, byly velice propracované, jako celý film. Jak jsem to dneska viděla podruhé, tak jsem si dokázala všímat více detailů a že jich je! Všimli jste si třeba, že když Jacob skočil za Bellou, a to doslova, a říkal jí, že jí to tajemství nemůže říct, tak se tam tak znechuceně díval na ten lapač snů, který jí dal. Já jsem to nejdřív nechápala, ale pak jsem si všimla, že na něm je malý vlk. :D Takže úplná spojitost a tak. :-) No ale přeskakuju v ději, pardon. :-)
Totálně mě dostalo, jak Edward citoval verše z Romea a Julie, to bylo tak sladké! A ještě ke všemu to byly tak výstižné věci na tu situaci, že jsem se u toho rozbrečela. A že já jsem se tam nabrečela! To jsem snad ani nezažila! :-) Samozřejmě mě dostal rozchod, ale já byla v háji už, jak na ní Jasper zaútočil a jak ji pak Edward naposledy líbal. (Mimochodem všimli jste si toho divného stukání, co Edward dělá?! :D) Ale pak mě mnohem více dojalo, jak Bella křičela ze spaní a Charlie za ní pořád běhal a jak byla pořád mimo. Myslím, jak tam probíhaly ty měsíce a ona pořád čekala u okna.
Taky bych chtěla pochválit výkon "lidí" z filmu, myslím tím ty, kteří hráli Mikea, Angelu, Erica a Jessicu, protože i když byli ve filmu jen krátce, tak to vždy bylo skvělé. Třeba, jak Michael zahrál, že je mu špatně nebo že ho Romeo a Julie nudí. A pak taky jak Eric, Jessica a Angela brečeli u Romea. :-) To se mi líbilo.
Pak byl taky nezapomenutelný výkon Rachelle Lefevre, která zahrála Victorii naprosto úžasně! Jak tam utíkala a bojovala proti vlkům, to bylo super. A jak zaútočila na Harryho, to bylo úplně šílené. Jsem se lekla, když na ně skočil ten vlk!
No a co se tedy týče výkonů vlků, tak se mi líbilo, jak přišel Jacob s Paulem k Emily a jak se Paul na Bellu podíval a řekl "Sorry." :D Z toho jsem nemohla. A pak jsem se ještě šíleně lekla, a upozorňuju, že pokaždé, i když jsem to čekala, jak se poprvé objevil černý vlk u Laurenta a jak na něj zařval. :D To jsem úplně nadskočila na sesadle! :-) A obecně si myslím, že vlkodlaci byli parádně udělaní, opravdu velcí, ne jak je někteří kritizovali. :-)
A ještě jednou byl chtěla pochválit ty dialogy, které byly opravdu vtipné. Třeba jak se Alice ptala Belly "Jak to, že nejsi mrtvá?" nebo jak Jasper říká Belle "Bylo by fajn nechtít tě pořád zabít." :-) :D A totálně mě dostala hláška od Emmetta "Starší ženská. Rajcovní." Z toho jsem byla na prášky. :D :-) ;-)
A málem bych zapomněla na výkon Volturiů. Z těch jsem byla naprosto nadšená! Jane byla skvělá! Opravdu, jak řekla "bolest" a smála se u toho, to bylo super! Marcus a Caius byli taky dobří, ale nevynikli ve filmu jako Aro. Z toho jsem byla úplně nadšená. Jak se tam zasmál, když se Jane nepodařilo způsobit Belle bolest nebo hned na začátku italské scény, kde říká "Jaké radostné setkání. Bella je naživu!" :-) To se mi taky líbilo. Demetri a Felix byli taky dobří, úplně totálně mě dostal ten souboj Edwarda a Felixe, to bylo šílené. Úplně jsem u toho brečela! Fakt jsem se bála, že se mu něco stane, i když jsem věděla, že ne. ;-)
A taky se mi strašně moc líbilo, jak Bella doběhla za Edwardem, hned si to vyříkali a dali si pusu. :-) To bylo táák krásné! :-) A pak už jak byli zpátky se Forks, a jak si řekli, že si odpouštějí, že se milují a znovu se políbili. :-) Úplně romantické!
A z toho závěru, mě málem klepla pepka! Prý "Vezmi si mě, Bello….."
a konec, černá obrazovka a "director Chris Weitz". Já jsem vážně doufala, že mu řekne ano, i když v knize mu v podstatě řekla ne, ale já jsem měla aspoň tu víru. :D ;-)
No ale kdybych to mohla tak obecně zhodnotit, tak se mi New Moon líbilo mnohem více než Twilight. Bylo to akčnější, dramatičtější, vtipnější a romantičtější vlastně taky. :-) Prostě mě to zaujalo více. Takže když se mě teď někdo zeptá, kterého režiséra mám radši, jestli Catherine Hardwick nebo Chrise Weitze, tak mu s naprostou jistotou odpovím, že Chrise. Přijde mi i více sympatičtější a vytvořil, podle mého, lepší film. :-) A jestli Twilight vyhrává tolik cen, tak si nedovedu představit, kolik cen vyhraje New Moon. :-)

Vaše, trošku rozepsaná, Adina :D

I saw it.

24. listopadu 2009 v 6:15 | Adina

Neuvěřitelné. Úžasné. Nezapomenutelné. Skvělé. Brilantní. Perfektní. Báječné. Kouzelné. Ohromné. Udivující. Podivuhodné. Znamenité. Výtečné. Skvostné. Dokonalé. Bezvadné.

I takto by se dal New Moon popsat. Jsem z něho naprosto unešená! Oficiálně prohlašuju, že New Moon je milionkrát lepší než Twilight a že miluju Chrise Weitze. Oh my Carlisle, já ani nedokážu popsat slovy tu radost, která ve mě koluje. Byla to naprostá bomba. Soundtrack se k filmu skvěle hodil, text písniček vždy velice vystihoval konkrétní scénu ve filmu.
A musím říct, že mě to opravdu překvapilo. Vážně. Možná mi nechcete věřit, ale je to tak. I když jsem v podstatě půlku filmu viděla z trailerů a speciální, ať už pirátských nebo oficiálních, scén, tak jsem se měla čemu divit. I ty scény, které jsem znala nazpaměť, byly úplně jiné, až na některé detaily.
V popisu filmu je sice napsané, že se jedná o fantasy, horor a romanci, ale bylo to něco mnohem víc. Byla tam spousta vtipných pasáží, ale vždy na místě, kde se to hodilo. Byly tam krásné romantické prvky, ale vždycky jen tam, kde to bylo nutné. Byla tam akce a napětí, ale jen tam, kde být muselo. I když to napětí se táhlo až do konce a řeknu vám, že všechny spekulace o tom, jak New Moon skončí ani zdaleka nepředčily realitu. Konec New Moon mě naprosto zaskočil, bylo to šíleně napínavé, právě ta chvíle, kdy celý sál mlčí a přerývavě dýchá, a najedou černá obrazovka. Konec. To mě vážně dostalo.
Chtěla jsem vám původně popsat scény, kde jsme nevěděli o co jde, ale pak jsem se rozhodla, že vám nebudu kazit překvapení. Jen si to v kině užijte stejně jako já. :-) Potom o tom společně všichni podiskutujeme. :-) Možná by bylo fajn založit nějaké fórum, kde by všichni přispívali své názory na film. No uvidíme. :-)
A co vy ostatní? Kdo měl to štěstí jako já a viděl New Moon už včera? Popište mi vaše pocity, budu vám za to moc vděčná. :-)

Vaše, skoro normální, Adina :-)

PS: Neobsahuje spoilery ani žádné úryvky z důležitých scén!

More than 30 000 fans in Czech Republic!

13. listopadu 2009 v 19:27 | Adina

V České republice se zaregistrovalo více než 30 000 fanoušků a proto bude posunuta česká premiéra New Moon!

Ano, je to tak. Počet fanoušků překročilo onu magickou hranici 30-ti tisíců a davy fanoušků šílí! Premiéra se posouvá na 23.listopadu 2009! Právě toho datum se stává úžasným dnem D!
Avšak nejásejte zbytečně moc dlouho a utíkejte na internetové stránky kina ve vašem městě a zarezervujte si lístky dopředu, protože je o ně opravdu velký zájem!!!

Já osobně jsem tak již učinila, ale stihla jsem to jen tak tak, už to bylo skoro celé zaplněné! Ani nebudeme s kamarádkou sedět vedle sebe, ale řekly jsme si, že to je v celku nepodstatné, hlavně, že budeme na premiéře.
A jen tak mimochodem, v Ostravě se dokonce koná dvojprogram, takže první se bude promítat Twilight a potom New Moon, což mi přijde jako naprosto skvělý nápad. Aspoň se do toho naplno ponoříme, než nás New Moon připraví o život nebo minimálně o dech. :-)

Seznam premiér v ČR
Praha
23.11 Palace Cinemas Nový Smíchov - 18.00
24.11 Palace Cinemas Nový Smíchov - 18.00
Brno
23. 11 Palace Cinemas Velký Špalíček - 18.00
24. 11 Palace Cinemas Velký Špalíček - 18.00
Ostrava
23.11. Cinestar - 17.30
24.11. Cinestar - 17.30
Hradec Králové
23.11. Cinestar - 17.30
24.11. Cinestar - 17.30
Plzeň
24.11. Cinestar - 17.30
České Budějovice
24.11. Cinestar - 17.30
Olomouc
24.11. Cinestar - 17.30
Mladá Boleslav
25.11. Cinestar - 17.30
Liberec
25.11. Cinestar - 17.30
Jihlava
25.11. Cinestar - 17.30
Pardubice
25.11. Cinestar - 17.30

Jsem zpět!

18. září 2009 v 16:12 | Adina
Oh my Carlisle, já jsem opravdu zpátky! Jsem zpátky plná síly a nadšení na blogaření! Musím se přiznat, že za ten týden (Pane Bože je možné, že jsem to vydržela tak dlouho!?) mi počítač (respektive internet) strašně moc chyběl. Strašně jsem se těšila až zase budu moci přidávat články a vědět všechny novinky a nebýt pozadu! :-)
No ale dost řečí, už jsem nevrlá, musím se hned vrhnout na tu kopu fotek, co mi unikla! :-) Ale samozřejmě to nepřidám všechno najednou, ale hezky postupně, aby jste si všechny články užili! :-)

Tak hurá do práce! :-)
With love Adina

Omluva, ale má nepřítomnost pravděpodobně nekončí

16. září 2009 v 14:55 | Adina
Ahoj,
hlásím se vám právě ze školy, kdy tajně surfuju na internetu a hledám novinky kolem New Moon a Eclipse.
Má nepřítomnost se šíleně prodloužila a já si nejsem jistá jestli skončí v nejbližších dnech. Chyba na mém počítači je velká, ale nejsem technik, abych vám ji popsala. ;-)
Prosím všichni omluvte nesouvislost těchto vět a zárověň i mou nepřítomnost.
Mám pro vás jen v rychlosti nový trailek k New Moo, který naprosto předčil mé očekávání. Je geniální, báječný, neuvěřitelný a já nevím jaký ještě! No určitě jte ho už všichni viděli, ale přeto ho sem dám...
No a pak mě naprsto nadchly fotky z MTV VMA 2009 ze zákusilí, kde se Rob s Kris velmi pěkně objímají... :-) Já se prostě neponaučím :D
Fotky nermám čas ukládat a navíc se mi ani nechce, nicméně dám vám tady odkaz na ně. :-) Najdete je na blogu twilight.blog.cz a to v jejich galerii.


Člověk, který nevidí sám do sebe, nevidí ani do lidí kolem něho

15. srpna 2009 v 22:50 | Adina
Zdravím vás,
tak jsem to společně zvládli. Konečně můžu říct, že jsem přidala všechny novinky, které jsem prošvihla, když jsem byla pryč. Samozřejmě jenom o Twilight, protože než začnu přidávat novinky o HP stejně aktivně jako o sáze, tak si hodně dlouho počkáme. Zatím doplňuji rubriky a vše dostávám do stavu připravenosti. A tím, že se začíná natáčet Eclipse, tak mi nezbývá moc času na starší věci kolem Harryho Pottera, ale já slibuju, že to do konce prázdnin zvládnu. Tak dobře, do konce září bude asi přesnější.
Dále jsem vám chtěla zdělit, že mám obrovskou radost! Dnes jsem šla kolem trafiky a na co nenarazím! Ve výloze mají vystavený film s Hilary Duff - War, Inc. česky pojmenovaný Válka a.s. Vždycky jsem ten film chtěla vidět, ale jsem naprostý antitalent na stahování filmů z internetu, takže jsem si mohla nechat zajít chuť. Ale teď už díky Bohu nemusím a navíc mě dostalo, že to DVDčko stálo jen 48 Kč. :-) No není to paráda? :D
A nakonec vám přináším aspoň něco k HP, kterého tady velmi zanedbávám. Po delší době jsem si sedla k photofiltu a vytvořila něco, co se tváří jako avatary. Nejsou nic moc, protože já se neumím moc piplat s brushy, takže si radši vždycky hraju s barvou a textem. A tady je výsledek. Mě se tedy líbí jen ty s Lunou, ale snad vás některé aspoň trošku zaujmou. :-)
Zázraky se dějí aneb zaplať Pán Bůh jsem doma

13. srpna 2009 v 17:47 | Adina
Srdečný pozdrav ze slunečné Ostravy!
Tak a jsem zpět. Týden utekl jako voda a ani jsem se nestačila ohlédnout už jsem byla zpátky doma u svého počítače. Když jsem jen tak letmo projela internet, tak jsem zjistila, že jsem toho ani moc neprošvihla. Ano je taky asi bilión fotek z Teen Choice Awards, ale jinak se nic vážného nedělo. Jiste ještě tady máme krátkou 14-ti sekundovou ukázku traileru, který vyjde zítra, a nějaké ty paparazzi fotky z příletů a odletů do a z Vancouveru. Ale když to všechno v globálu posoudím, tak jsem mohla dopadnout hůř. ;-)
Dále mě zase trošku rozhodil blog.cz, protože mi nezveřejnil několik předpřipravených článků, a tak tady od úterý nic nebylo. A když jsem se je pak pokusila zveřejnit, tak mi to psalo, že už zveřejněné dávno jsou. Tak vám tedy nevím. Dělá vám to taky?
No a nakonec bych měla zdělit pár svých zážitků, že? Původně jsem měla v plánu delší článek s fotkama a chtěla jsem přidat zážitky i z Korfu, ale nemám náladu ani čas, tak tedy jen pár vět a zbytek necháme na jindy.
Samozřejmě jsem se měla parádně. Počasí jakštak vyšlo, ale to nám vždycky. Jsem naprosto unešené ze ZOO ve Dvoře Králové a ještě více z Babiččina údolí, které vidíte na obrázku. Respektive na fotce je babička s vnoučátky Adélkou, Barunkou, Honzíkem, Vilímkem a psy Sultánem a Tyrlem. Ten nápis by měl znamenat něco jako "nebezpečně blízko minulosti", protože tak jsem se tam cítila. Bylo to někdy až děsivé. Ale opravdu jsem si to užila.
A jak dopadly moje cíle se čtením? Jednoduše řečeno katastrofálně, protože jsem z povinné četby přečetla jen jednu položku, ale zato jsem stihla hned několik knih, které na seznamu nejsou. Ale co nadělám, když jsem taková, že? Tak tedy zvládla přečíst podruhé Babičku, kterou jsem si i s věnováním koupila na Ratibořickém zámku v Babiččině údolí, dále pak Annu Kareninu, to je ta jediná kniha na seznamu a ani jsem ji nedočetla, a pak ještě Pýchu a předsudek, kterou jsem četla taky podruhé. Takže žádná sláva, ale já slibuju, že se polepším! ;-)
Tak už musím končit, abych zvládla zveřejnit všechny články ještě dneska. :-)

Mějte se krásně,
s láskou Adina

Dát přátelství tomu, kdo vás miluje, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

29. července 2009 v 23:58 | Adina
Zdravím,
Hned ze startu bych se chtěla omluvit, že tady zítra (vlastně skoro už dneska) nebudu, protože moje momka oslavuje narozeniny, takže jsem s ní domluvená na večeři a navíc ještě jednu k babičce na oběd. Takže se tady dostanu až večer a to kdo ví jestli, protože mi právě přišlo Twilight DVD poštou, takže mám na večer program jasný. ;-)
Jinak jsem se rozhodla, že půjdu asi znovu, podruhé, na Harryho Pottera 6, protože pořád kolem sebe čtu, jak je to úžasné a já to do toho DVDčka prostě nevydržím... ;-)
A dále mám pro vás takovou perličku. Nedávno jsem brousila po různých stránkách a narazila jsem na stránku o Twilight, kde mě zaujal jeden fanfiction příběh. Je to hrozně dlouhé, jako kniha, ale řeknu vám, že to stojí za to. Protože slečna Dara, která to všechno napsala, si vytvořila vlastní dějovou linii a vymýšlela si své zápletky, takže se z příběhu o upírovi Edwardovi a lidské dívce Belle stal úplně jiný, napínavý, ale i romantický příběh. Opravdu ho vám všem doporučuju. Najdete ho na stránce twilight.blog.cz a příběh se jmenuje Neznám te, Edwarde Cullene.

Takže znovu skládám hold slečně Daře, a vám všem ostatním přeji pěkný zbytek dne.

Návrat do reality všedního dne...

14. července 2009 v 12:23 | Adina
Bonjour!
Tak jsem se vám ve zdraví vrátila z krásného slunečného Korfu. Já jsem říkala, že se mě jen tak nezbavíte... ;-) No jsem plná zážitků a skvělých dojmů a mám spoustu co vyprávět, ale o tom až později. Doufám, že jste si i vy užili začátek prázdnin na 100% a pokračujete dál v krasojízdě.
Za dobu co jsem tady nebyla se objevila hromada novinek a fotek a budu mít opravud co dělat, abych to všechno zvládla zveřejnit a přitom nemeška další nové a nové fotky, které budou přibývat. A navíc nechci ztrávit celé dny na počítači, ale budu se opravdu snažit. :-)
Tak se zatím mějte hezky a odpočívejte ;-)
Adina ♥

Dnes naposled...

30. června 2009 v 5:45 | Adina
Bonjour mí drazí!

Tak se nám to krátí. Co krátí, už je konec! A vlastně ani to není úplně přesné, protože někteří z vás (a já si troufám tvrdit, že většina) už v pátek převzali své vysvědčení a na krásných 62 dnů se rozloučili se školou. Těm z vás, kteří mají tento školní rok už za sebou, gratuluji a přeji krásné prázdniny. Ostatním a také sobě držím pěsti ať ta poslední hodina stojí za to. Ale ne pro všechny bude letošní loučení se spolužáky stejné jako kdysi. A do těchto řad patřím i já.
Víte, jde na mě trošku nostalgie, protože se po čtyřech letech rozloučím s těmi nejlepšími profesory a nejúžasnější třídní. I když nás všichni potrápili, tak to s náma mysleli dobře, a já jsem ji vděčná za to, co mě naučili. Na srozuměnou, já chodím na osmiletý gympl, kde se po první polovině mění všichni učitelé a někteří spolužáci nás opouštějí. Díky bohu, u nás to je jen jedna spolužačka, ale i tak se mi po ní bude stýskat. Je to zvláštní pocit, a to se neloučím se všemi, jako většina v 9.třídě.
Ale konec vzpomínání. Jdeme na to. Krásně se vyfiknout, učesat, vzít složku na vysvědčení a nezapomenout ani na kytku nebo bomboniéru. Poslední kontrola v zrcadle a vycházíme vstříc dobrodružství, které si na nás letos připravili.
Já doufám, že se vám všem tento školní rok vyvedl a nejste moc zklamaní a i kdyby, tak nezoufejte, protože život jde dál a na nějaké kňourání není čas. Vždyť teď na nás čekají dva měsíce volna, které je potřeba řádně využít. Tak proč nezačít už dnes?!

S přáním krásného dne Adina

Rok 2009 v kinech

12. května 2009 v 20:54 | Adina
Nedávno jsem si na stránce csfd.cz prohlížela premiéry filmů chystaných na tento rok a byla jsem mile překvapena. Do českých kin se řítí spousta zajímavých filmů, a veština českých diváků nemá ani tušení, co se chystá. A proto jsem se rozhodla sepsat takový menší seznam filmů, které se mi zdají zajímavé. Doufám, že vás aspoň dobře naladím a neuvedu do depresí, jak se to stalo mi. Spočítala jsem si, kolik mě budou stát všechny návštěvy kina tento rok ;-)

Mě se jen tak nezbavíte ;-)

10. května 2009 v 17:50 | Adina
Kaliméro, mí drazí.....
Jsme zpět, a abych řekla, tak se vůbec necítím odpočatá... Počasí se samozřejmě vydařilo a na kupu učení tak nějak nezbyl čas ;-) Ale něco jsem se přece jen naučila... Kaliméro :) V létě jedu s rodiči na dovolenou do Řecka, a tak jsem si řekla, že naučit se pár frází, by mě nezabilo... Nicméně jsem zvládla jen toto jedno slovíčko.... Víte co znamená? Dobrý den... Proto jsem ho také použila hned na začátku :)
Jak už jsem řekla, k učení jsem se moc nedostala. Částečně to bylo způsobeno i sobotní "procházkou", ze které se vyklubala 10-ti kilometrová túra na celé odpoledne... Ale nestěžuju si. ;-) To teprve přijde :D Ale i bez učení a dlouhých výšlapů jsem měla o zábavu postaráno... V knihovně jsem si konečně půjčila Pýchu a předsudek od Jane Austenové... Naprosto ji všem doporučuju! Hlavně romantickým dušičkám se bude líbit... Když jsem nad tím uvažovala, tak je to podobný příběh jako ve Stmívání, ale vlastně úplně jiný.... Časem vám sem možná hodím recenzi, ale spíše ne :D ;-) Znáte mě že? :D
Jinak dívali jste se v sobotu večer na ČT1 na film Iluzionista? Bylo to strašně pěkně zpracované, ale nejvíce mě dostala scéna už na začátku.... Mladému chlapci (kouzelníkovi) je odepřeno se stýkat s mladou vévodkyní i přes jejich velký cit, který k sobě chovají... a při posledním setkání je musí od sebe rozdělit hrubou silou... a v ten moment mladík volá na dívku Sophie, Sophie, né.... a dívka mu odpovídá EDWARDE! :D :D :D :D To se mnou opravdu otřáslo... :) Nicméně bylo to i tak fajn... :)
Přes víkend se nahromadilo celkem dost novinek, tak se pokusím to všechno co nejdříve přidat.. :)

Mějte se pěkně, Adina xoxo

Na víkend jedu pryč...

7. května 2009 v 13:59 | Adina
Ahojky
Tak jak se máte? Užíváte si slunečného počasí? Já se snažím pohltit co nejvíce slunečních paprsků co to jde, ale pořád mám v zádech školu, takže moc neužívám...
Hned na úvod bych se chtěla omluvit všem svým SBčkám, že vaše blogy nenavštěvuju pravidelně, ale totálně nestíhám. A když už se objeví nějaké volno, tak mám sotva čas něco přidat. Budu se snažit vám to co nejdřív vynahradit, ale nevím, kdy to co nejdřív bude, jelikož na víkend mizím na chatu.
Původně jsem měla v plánu si užívat, ale to bylo spíš jen mé zbožné přání... Jak říkám, konec roku se neúprosně blíží a já mám pocit, že se na mě všechno řítí. Ta dokonalá věž, kterou jsem si 4 roky budovala, vypadá, že chce co nejdřív spadnou a vzít sebou i základy vypracované mnoho let předtím. A proto teď musím co nejvíc zatnout. A tak si na chatu povezu hromadu učení, které musím zvládnout.
Po příjezdu domů, jsem vám to chtěla vynahradit, ale ve škole na mě čekají neúprosní učitelé, aby zjistili, jak velké jsou mé znalosti nabylé přes víkend. Takže pořádný vopruz a žádné volno. :(
Ale nemusíte se bát, že budete ochuzeni o Twilight, to bych si nedovolila ;-) Přednastavila jsem celkem dost článků i na pracovní dny, takže tady nebude tak sucho...
Snad mě chápete a odpustíte mi :)

With love Adina ♥

Stmívání v kině

20. dubna 2009 v 18:33 | Adina
Jéj lidičky jsem šťastná jak blecha. Dneska jsem si byla s kamarádkou koupit lístek do kina na Stmívání. V Ostravě to mělo premiéru už dávno, ale teď to zopakovali a budou ho vysílat 3 dny. Nevýhoda je, že se to hraje až o půl osmé večer, ale i tak se strašně móc těším! Jinak můj zákaz na počítač stále plátí, ale občas si najdu chvilku na to, sem něco přidat. Doufám, že tomu rozumíte! :)

A tak mě napadlo, že se vás zeptám jestli jste byli na Twilight v kině. Takže byli jste na Twilight v kině? A kolikrát? A dívali jste se případně na online verzi na internetu? Chystáte si koupit DVD, které v ČR vyjde 29.5.? Jsme zvědavá na vaše odpovědi!
Adina

Nejsem tu...

15. dubna 2009 v 19:43 | Adina
Ahojky. Moc se omlouvám, ale tento týden asi nic moc nepřidám, protože se musím hodně učit a na blog nemám čas. A navíc na mě naši dohlíží, teda spíš na moji pilnou přípravu do školy, takže na počítač ani nemůžu, jenom hned po škole tajně. Možná se mi něco podaří přidat, ale nic neslibuju!
Doufám, že to pochopíte
Adina ♥

Nebojte se, žiju...

13. března 2009 v 21:36 | Adina
Takže myslím, že nadpis odpovídá za vše. Staršně moc se omlouvám, že jsem tento týden a i ten minulý byla mimo, i když to tak na první pohled nemuselo vypadat. Články byly přednastavené, takže na blogu nebylo pusto a smutno, ale já jsem tady vlastně vůbec nebyla. Omlouvám se všem SBčkám, že jsem je tento týden hrozně zanedbávala a móc vám strašně děkuju za vaše komentáře! Ani nevíte jak velkou z toho mám radost. Možná si to ani nezasloužím, když já k vám chodím, tak málo, ale slibuju, že teď se pokusím všechno napravit a dohnat nemožné. Tak to by byly omluvy a teď zpátky k mé neaktivitě.
Překvapivě nebyla způsobena školou, ani zákazem, ale pouze mou posedlostí a touhou. Myslím, že jsem se už zmiňovala o knížce, kterou právě čtu nebo ne? Knížka, která hýbe světem a srdcemi všech mladých holek, které viděly i zfilmovanou podobu tohoto románu. Ano řeč není o ničem jiném než o Stmívání. Začalo to nudou a dlouhou chvílí, kterou jsem se rozhodla zahnat v kinosále přecpaném lidmi. A když nehráli nic jiného než nějaký ponurý romám Stmívání, šlo se na něj. A z naprostého údivu a obdivu se stala posedlost novými informacemi o tomto úspěšném trháku. A pak přišla pravidelná návštěva v knihkupectví a 350 Kč, které mi tu peněženku tak přeplňovaly, že jsem je musela utrati a to hned u pultu s prvním dílem této tetralogie. A hned po týdnu čtení, jsem jen tak náhodně šla kolem Librexu a náhodou, když jsem vešla dovnitř, mě upoutala výloha s 2.dílem - Nový měsíc. A následovalo 10 hodin, nadlidského výkonu, který by se hodil na zapsání do Guinessovy knihy rekordů. A víte co se stalo pak? Samozřejmě jinak to dopadnout nemohlo a já jsem ráda, že nedopadlo. Třetí díl mi teď pyšně leží na polici a já vstřebávám nové informace ze světa upírů a chystátm se na 4.díl. Bohužel vyjde až 25.března, tak se aspoň podívám, co je nového na internetu a neuvěříte mi co se stalo! Někdo napsal do vyhledáváče Rozbřesk kniha ke stáhnutí a já už tlačila oči do monitoru, protože jsem nedokázala přestat číst. Blázen? Maniak? Fanatik?
Ano i tak lze popsat to, co právě jsem, ale neumím popsat slovy pocit, které je ve mě. Nikdy jsem nečetla nic, tak skvělého ani nic, co by takhle upoutalo pozornost a a já během 14 dnů utratila 1200 Kč za knížky! Tolik jsem ještě nikdy neprošustrovala, ale já ničeho nelituju. Je to opravdu skvělé a všem doporučuju si tuto sérii přečíst a když nemáte náladu na čtení aspoň se podívejte na film a já vám zaručuju, že se brzo dostanete do takového rozpoložení jako já a polovina mojí třídy. Ta taky blázní a to všechno jenom díky mě!
Doufám, že vás těchto pár řádků moc nenudilo a vůbec mi nevadí, že to třeba nikdo nečetl... Já jsem to ze sebe dostala a trošku si i ulevila a o to tady jde. Žádné soupeření ani nic jiného... Děláme to pro radost, tak si ji nenechme ničím ani nikým pokazit.

A aby to nebylo, tak suché, tak se hlásím aspoň s grafikou.... Je naprosto nedostatečná po takové dlouhé neaktivitě, ale mě to takhle stačí... Chtěla jsem aby vynikly ty fotky a ty slova, která tam jsou napsána, takže jsem nic graficky neupravovala jen barvu, ale tak snad to někoho zaujme.... :) Já osobně se za to stydím, ale to je už vedlejší... xD
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting
Free Image Hosting

Au revoir
Adushka ♥

Asi jsem se zbláznila xD

1. února 2009 v 12:40 | Adina
Nadpisu si radši nevšímejte... xD Měla jse dlohou chvíli a tak jsem brouzdala po netu. Našla jsem úžasnou americkou stránku o Penelope Cruz. Mám ji ráda, je to moje oblíbená herečka, ale u nás není až tak známá. A jelikož jsem nenašla žádný kvalitní blog o ní, rozhodla jsem se založit si novou stránku o Penelope Cruz! Je to tak... Celkem mám 3 blogy a založila jsem si další, takže nevím jak moc to budu stíhat, ale chci to aspoň zkusit. :) Jestli máte zájem se podívat kliknětě na ikonku pod článkem... :)
Adushka ♥

Nakrmte moji příšerku!

26. ledna 2009 v 17:03 | Adina
Nadpis zní asi dovně, ale je to tak. Na hodně blozích si můžete všimnou, že krmí přášerku, takže jsem si ji udělala i já. A tak vás prosím, abyste mi jo nakrmili! :)

SILVESTR

1. ledna 2009 v 0:00 | Adina
Tak a je to tady. Rakety přehluší každý zvuk, který se snaží proniknout. Společně jsem odpočítali posleních 10 sekund starého roku a teď je jen na nás jak ten nový bude vypadat.
Já vám přeji ať se vám vyplní všechna přání, ať jste zdraví a spokojení po celý rok. Těm co lásku už našli ať jen rozkvétá a těm co ji zatím hledají ať je rok 2009 úspěšnější než minulý. Ať vás přátelé nezklamou a hlavně nezapomeňte, že žijeme jen jednou, a proto se nevypácí něco hodně odkládat! Žijte tak, abyste nemuseli litovat svých rozhodnutí.
I Amandě, Ashley, Hilary a Hayden přeji všechno dobré a ať se jim daří aspoň tolik co minulý rok! :)

With love vaše už trošku napitá Adina.... ♥ :D

A Sparkling New Year! Brighten up your dear ones' New Year with this bright and beautiful ecard.Wishing U Joy... A sparkling ecard to wish your friends/family/colleagues/acquaintances a joyous New Year.
 
 

Reklama