"The Twilight Saga: New Moon" - Los Angeles Premiere - Videos

19. listopadu 2009 v 20:46 | Adina |  TWi videos
Tak a aby tady toho z té premiéry nebylo málo, mám pro vás i několik videí. Jedná se většinou o rozhovory z červeného koberce, kde většinou není nic moc rozumět díky skvělým fanouškům. :-)

1.video - Kristen Stewart - Mluví o Tayloru Lautnerovi. Říká, že je na něj velice pyšná, že je neuvěřitelně šikovný atd. Myslím, že se tam dokonce zmínila, že je nejlepší ze všech tady (možná jenom v nějaké jiné souvislosti) :-)


2.video - Nikki Reed - Reportér se jí ptá na úspěch New Moon, protože Twilight vydělalo 16 mil. za týden. A ona odpovídá, že doufá, že bude New Moon bude mít taky 16 miliónů a že doufá, že se film bude fanouškům líbit. :-)


3. video - Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner, Ashley Greene, Kellan Lutz - Všichni mluví o tom, jaká je premiéra. Že je to něco neuvěřitelného a že fanoušci jsou skvělí. :-)


4. video - Taylor Lautner - Reportér se ho ptá, jestli měl někdy sen o jeho účasti na vynikajicím filmu, stejně jako Stephenie o knize. On odpovídá, že si sny nepamatuje, ale že se mu nikdy ani ve snu nezdálo o tomhle (o premiéře). :-)


5. video - Dakota Fanning - Mluvila o tom, jaké to je být součástí tak velkého projektu, a jestli pracovala na Eclipse. Říkala, že ano, že tam mám jednu nebo dvě scény, ale nemůže říct víc, protože by to byl spoiler. :-)


6. video - Taylor Lautner - Reportérka si pro něj připravila panenku Jacoba a potom i Edwarda a Belly. Také mluví o tom, jak je premiéra úžasná atd. :-)


7. video - Robert Pattinson - Na začátku chce pokousat reportérku, pak mluví o tom, co si pomyslel, když vystoupil z auta a opět na řadu přišly panenky. :-) ;-)


8. video - Peter Facinelli and Jennie Garth - S Peterem mi rozhovor přišel nejvtipnější, protože po těch normálních otázkách typu "Jennie, co si myslíš o Peterově úspěchu?", "Co si myslíte o premiéře?", "Říká ti Jennie, ať jí pokoušeš?" přišla úžasná scéna, kdy Jennie a Peter zahráli pomocí panenek New Moon. A pak reportérka řekla "OK, tohle je New Moon, už ho nemusíte vidět." To mě velice pobavilo. :-)


9. video - Kristen Stewart - Opět mluví o tom, co si myslí o tolika lidech a reportérka jí ukazuje panenky Edwarda, Jacoba a Belly.


10. video - Stephenie Meyer - V tomto rozhovoru byla řečena spousta nových informací. Reportérka se ptala, jestli je team Jacob nebo team Edward. Potom se ptala, jestli bude patá kniha, a Steph odpověděla, že rozhodně ne v brzké době. Že právě teď má hromadu práce s vymýšlením příběhu, prací na domu atd. Ale říká, že nikdy člověk neví. :-)


11. video - Dakota Fanning - Nejdříve mluvily o šatech a neuvěřitelně vysokých podpadcích. Potom se bavili o té neuvěřitlné premiéře a jestli už něco takového zažila. Za své padlo také téma team Jacob vs. team Edward. Nakonec zazněla otázka jestli se líbala s Kristen. Dakota řekla, že ano, na natáčení filmu The Runaways. Říkala něco ve smyslu, že to prostě byla práce, bylo v scénáři a navíc, že jsou kamarádky, takže to nebylo nic strašného. :-)


12. video - Kellan Lutz - Reportérka požádala o kousnutí, Kellan vyhověl. :-) Potom mluvili o jeho "huge lips" či-li obrovských rtech a pak o premiéře.


13. video - cast - Většina z herců mluví o své postavě nebo nějakých scénách z filmu. Jinak tu "novel by Courteney" u Roberta jsem pro jistotu přetočila, protože jinak bych měla infarkt. ;-)


14.video - Elizabeth Reaser - Mluví o tom, že filmem, na který je nejvíce hrdá je film Sweet Land, potom co pro ni znamená takovýto úspěch. Pak tam projde Stephenie a ona řekne "Oh, Stephenie, oh my god!" a vysvětluje, že je také její fanoušek. :-)

15. video - Jackson Rathbone - Jack mluvil a svých budoucích projektech a o tom, že miluje New Moon. :-)

Určitě bych našla i více videí, ale myslím, že tohle naprosto postačí pro představu, jak neuvěřitelná a kouzelná tato akce musela být! :-)
Prosím, článek mi zabral více než celý večer, takže nekopírovat. A když už budete mít to strašlivé nutkání zmáčknout CTRL+C, tak tam nezapomeňte připsat zdroj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky - SB ツ | Web | 22. listopadu 2009 v 11:46 | Reagovat

to je videí =) některý jsem viděla, ale né všechny.
všichni byli fakt krásný =) slušelo jim to moc.. já se té premiéry asi nedočkáám :)

2 BiBi-SB | Web | 3. prosince 2009 v 16:33 | Reagovat

VaU! vinikajúce videá, dakujem! :) sú dokonalý

3 Míša | 21. července 2010 v 9:36 | Reagovat

fákt krásný videa♥ ...škoda že taky nepřijedou třeba do Prahy na premieru X(((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama