I saw it. Second time.

28. listopadu 2009 v 18:02 | Adina |  •Blogmiss•

Viděla jsem to. Podruhé.

Už je to tak. Dneska jsem byla podruhé na New Moon. A musím říct, že se můj názor na film nezměnil, takže vám tady vlastně nemám, co říct. :D Ale to samozřejmě není pravda. Jelikož je dnes 28.11., což znamená, že většina z vás New Moon už viděla, takže se do toho můžu opřít a povyprávět vám všechny své zážitky z filmu a být konkrétní. :-) Snad už by to ani nemělo obsahovat spoilery, ale pro jistotu na to ještě upozorním. Obsahuje spoilery. :-)

Takže začneme pěkně po pořádku. Strašně moc se mi líbil ten začátek, myslím uvedení toho loga. Jak vystoupilo z toho měsíce, to bylo velmi výstižné. Líbilo se mi, že tam hned na začátku byl kousek Volttery, jako ta předmluva a jak to plynule navázalo na Bellin sen. Jinak ta stará paní nebyla Belle ani trochu podobná, ale to je jen nepodstatný detail. Potom tedy následovalo Bellino leknutí ze šedivého vlasu, které bylo na můj vkus až příliš hysterické, ale to vše zastínil skvělý výkon Billyho Burka jakožto Charlieho, který byl opravdu bezvadný. No pak jsem byla slušně mimo, jak tam Bella přijela na školní parkoviště a Edward se tam tak báječně nádherně smál a jak si pak dali pusu. :-) To bylo krásné. V momentě, kdy na scénu poprvé vstoupil Jacob jsem měla totální výtlem, protože tam chodí jako jedna osoba z mé blízkosti, takže jsem se slušně zasmála. A pak ten jeho obličej na Edwarda. :D Oká, už jsem v klidu.
Taky se mi líbila hned první scéna s Alicí, kdy přeskakuje to zábradlí a dává jí ten dárek. :-) A úplně jsem se chlamala, jak ji tam Jasper ovlivnil a jak ona mu to vytýkala. :D A po Edwardově hlášce "Upírům se nedá věřit. Věř mi." jsem byla na kolenou. :D
Strašně moc mě zaujaly ty hlášky a vůbec dialogy, byly velice propracované, jako celý film. Jak jsem to dneska viděla podruhé, tak jsem si dokázala všímat více detailů a že jich je! Všimli jste si třeba, že když Jacob skočil za Bellou, a to doslova, a říkal jí, že jí to tajemství nemůže říct, tak se tam tak znechuceně díval na ten lapač snů, který jí dal. Já jsem to nejdřív nechápala, ale pak jsem si všimla, že na něm je malý vlk. :D Takže úplná spojitost a tak. :-) No ale přeskakuju v ději, pardon. :-)
Totálně mě dostalo, jak Edward citoval verše z Romea a Julie, to bylo tak sladké! A ještě ke všemu to byly tak výstižné věci na tu situaci, že jsem se u toho rozbrečela. A že já jsem se tam nabrečela! To jsem snad ani nezažila! :-) Samozřejmě mě dostal rozchod, ale já byla v háji už, jak na ní Jasper zaútočil a jak ji pak Edward naposledy líbal. (Mimochodem všimli jste si toho divného stukání, co Edward dělá?! :D) Ale pak mě mnohem více dojalo, jak Bella křičela ze spaní a Charlie za ní pořád běhal a jak byla pořád mimo. Myslím, jak tam probíhaly ty měsíce a ona pořád čekala u okna.
Taky bych chtěla pochválit výkon "lidí" z filmu, myslím tím ty, kteří hráli Mikea, Angelu, Erica a Jessicu, protože i když byli ve filmu jen krátce, tak to vždy bylo skvělé. Třeba, jak Michael zahrál, že je mu špatně nebo že ho Romeo a Julie nudí. A pak taky jak Eric, Jessica a Angela brečeli u Romea. :-) To se mi líbilo.
Pak byl taky nezapomenutelný výkon Rachelle Lefevre, která zahrála Victorii naprosto úžasně! Jak tam utíkala a bojovala proti vlkům, to bylo super. A jak zaútočila na Harryho, to bylo úplně šílené. Jsem se lekla, když na ně skočil ten vlk!
No a co se tedy týče výkonů vlků, tak se mi líbilo, jak přišel Jacob s Paulem k Emily a jak se Paul na Bellu podíval a řekl "Sorry." :D Z toho jsem nemohla. A pak jsem se ještě šíleně lekla, a upozorňuju, že pokaždé, i když jsem to čekala, jak se poprvé objevil černý vlk u Laurenta a jak na něj zařval. :D To jsem úplně nadskočila na sesadle! :-) A obecně si myslím, že vlkodlaci byli parádně udělaní, opravdu velcí, ne jak je někteří kritizovali. :-)
A ještě jednou byl chtěla pochválit ty dialogy, které byly opravdu vtipné. Třeba jak se Alice ptala Belly "Jak to, že nejsi mrtvá?" nebo jak Jasper říká Belle "Bylo by fajn nechtít tě pořád zabít." :-) :D A totálně mě dostala hláška od Emmetta "Starší ženská. Rajcovní." Z toho jsem byla na prášky. :D :-) ;-)
A málem bych zapomněla na výkon Volturiů. Z těch jsem byla naprosto nadšená! Jane byla skvělá! Opravdu, jak řekla "bolest" a smála se u toho, to bylo super! Marcus a Caius byli taky dobří, ale nevynikli ve filmu jako Aro. Z toho jsem byla úplně nadšená. Jak se tam zasmál, když se Jane nepodařilo způsobit Belle bolest nebo hned na začátku italské scény, kde říká "Jaké radostné setkání. Bella je naživu!" :-) To se mi taky líbilo. Demetri a Felix byli taky dobří, úplně totálně mě dostal ten souboj Edwarda a Felixe, to bylo šílené. Úplně jsem u toho brečela! Fakt jsem se bála, že se mu něco stane, i když jsem věděla, že ne. ;-)
A taky se mi strašně moc líbilo, jak Bella doběhla za Edwardem, hned si to vyříkali a dali si pusu. :-) To bylo táák krásné! :-) A pak už jak byli zpátky se Forks, a jak si řekli, že si odpouštějí, že se milují a znovu se políbili. :-) Úplně romantické!
A z toho závěru, mě málem klepla pepka! Prý "Vezmi si mě, Bello….."
a konec, černá obrazovka a "director Chris Weitz". Já jsem vážně doufala, že mu řekne ano, i když v knize mu v podstatě řekla ne, ale já jsem měla aspoň tu víru. :D ;-)
No ale kdybych to mohla tak obecně zhodnotit, tak se mi New Moon líbilo mnohem více než Twilight. Bylo to akčnější, dramatičtější, vtipnější a romantičtější vlastně taky. :-) Prostě mě to zaujalo více. Takže když se mě teď někdo zeptá, kterého režiséra mám radši, jestli Catherine Hardwick nebo Chrise Weitze, tak mu s naprostou jistotou odpovím, že Chrise. Přijde mi i více sympatičtější a vytvořil, podle mého, lepší film. :-) A jestli Twilight vyhrává tolik cen, tak si nedovedu představit, kolik cen vyhraje New Moon. :-)

Vaše, trošku rozepsaná, Adina :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

Tak klikni!

Komentáře

1 Piperka [aff] - I love you | Web | 28. listopadu 2009 v 18:56 | Reagovat

Na mě teda nemáš... ale taky pěknej román koukám:-D No já chtěla jít taky podruhé, ale jaksi na to tak trochu nemám peníze... no našla jsem si to na internetu... trochu se šoupou titulky, ale já jim rozumím... ale toho vlka na lapači snů asi nerozeznám, zase tak dobrej ten obraz není:-D A vzhledem k tomu, že jsem mrcha:-D tak ti sem napíšu pěkně tučný komentář, ať máš co číst...:-D

Začala bych tím, že s tebou naprosto souhlasím, že New Moon je lepší film než Twilight. U mě je to trochu možná i dáno tím, že mám raději i knihu... sice ne o tolik, ale prostě je to tak... ale režie byla rozhodně lepší o tom není pochyb... Režie Catherine byla taková... mdlá, suchá... jak to říct, nevím... samozřejmě ten film miluju, ale kvalitnější je New Moon.
Velká změna byla ve filmu vidět Taylora... oproti tomu jak málo se objevil v prvním díle a jak vypadal... wow... Já.. Taylora moc nemusím, ale byl skvělej... a musím se přiznat, že jak jí prosil, aby s ním zůstala, že jsem se rozbrečela... a bylo mi ho najednou líto... v Eclipse mi leze hrozně na nervy a tak trochu mi ho bylo líto i v NM v knize, ale v tom filmu... nějak jsem si k postavě Jacoba utvořila lepší vztah než když jsem to četla... ale co se nikdy nezmění je, že jsem team Jasper... chci říct Edward:-D Tím se dostávám k Jasperovi... jak se na ní vrhl, jak se snažili ho chytnout na té oslavě... úžasné... A nebo v té škole, jak se omlouval za tu manipulaci emocí a pak: "Všechno - radši nic." to mě zbořilo... jako spousta hlášek... Chodíš se starší holkou, rajc!:-D To bylo dokonalý... to byl ten správný Emmett, jak ho známe! V Twilight filmu jakoby to ani nebyl on, když si vzpomenu na vystřiženou scénu: She's not one of us. No ale zpět k NM... Billy Burke, ten byl dokonalej... s tím šedivým vlasem... pak jak říkal: Já mám co říkat. Známý svůdce žen:-D Ty hlášky mě dostávaly... A bože, tím jsem se dostala k té depresivní části filmu... loučení... no to byl můj konec... zprava se ozývala brečící Ami, zleva momentálně tak trochu cynická Whit... no a já samozřejmě brečela... ale tahle scéna nebyla to nejhorší... nepřišlo mi to nejhorší... nejhorší bylo to, jak seděla na té židli s nepřítomným výrazem, jak křičela ze spaní a Charlie za ní vždycky běžel... jak psala Alice... a úplně ze mě vyletěl vzlyk, když tam byl záběr na ten počítač a email nedoručen. Ale líbilo se mi, jak byly ty myšlenky podané... Někteří lidé si myslí, že Kris nezahrála dobře tu úzkost ze ztráty, ale já si myslím, že to zahrála skvěle...
A Ashley... Ashley je dokonalá Alice... naprosto perfektní výkon... při hlášce: "Jistě. Až pustíš psa ven." jsem se složila... naprosto... A nebo: Jak to, že nejsi mrtvá? To je takový milý pozdrav:-D A Volturiovi, no perfekt. Felix a hlavně Demetri byli dokonalí, Dakota také a Michael... ten psychopatickej smích, ten mě dostával...:-D
No nic, už toho nechám, nějak jsem se rozepsala... jejda.. :-):-D :-P Upírům se nedá věřit, věř mi, to mě taky složilo... no a Romeo a Julie... jak to Edward citoval, to bylo nádherné... a nejlepší bylo, jak byl záběr na Angelu a Jessicu jak bračely... a potom Eric! To mě dostalo:-D No a když poprvé přišel na scénu vlk... ten obrovský černý Sam Uley:-D a byl přes celou obrazovku, Whit pronesla: "Nepřeťali to tak trochu náhodou? O_O " :-D Protože vypadal fakt mohutně... což taky byl, ale ne tolik... no a já věděla, že to skončí nějak nečekaně... to mi tady někdo řekl, kdo to asi byl...:-D Ale nevěděla jsem kdy... a tak sme s Whit hádaly... nejdřív sme si říkaly, že ještě před tou žádostí... ale to mi pak přišlo jako blbost... protože to bysme sice byli napnutí, ale ne zase tolik... a pak se vyslovil a my sme obě unisono: Tak teď... a konec, černo... A nějaká holka zespoda na celej sál: "No to si ze mě snad dělaj prdel!" :-D tak sme z ní měly trochu výtlem... ale to tak nějak vystihovalo i mé pocity... a panebože!:-D To byl trapas ne v titulkách, jak tam nabíhala jednotlivá jména, nebo po dvou... tak tam bylo Elizabeth a Peter... a já jsem si myslela, že tam třeba bude Kellan a Nikki... tak jsem pronesla: Jo teď to asi budou dávat po párech... a objevilo se tam: Kellan Lutz a Jackson Rathbone a to nás donutilo si opět sednout, jak sme se smály... Rachelle byla dokonalá... a Vlci taky, jak už jsem říkala... "neboj Bello, my nekoušeme" "mluv za sebe" to bylo taky dobrý... prostě perfektní zážitek ze skvělého filmu... tak jsem zvědavá, jestli mám čekat pomstu v podobě podobného komentáře, nebo ne:-D

2 Piperka [aff] - I love you | Web | 28. listopadu 2009 v 18:56 | Reagovat

Eh... to je delší, než jsem čekala panebože! Promiň! Já jsem vážně idiot:-D

3 Piperka [aff] - I love you | Web | 28. listopadu 2009 v 19:01 | Reagovat

Boha jeho, prosim tě smaž ten román, já sem debil:-D Vůbec jsem netušila, jak dlouhý to může bejt:-D

4 Niky ツ - SB | Web | 28. listopadu 2009 v 19:06 | Reagovat

ahojky Adino :)
i já už viděla NM - byla jsem na tom v kině včera. a chystám se na to taky ještě jednou :D bylo to fakt dokonalé. souhlasím s Tebou ve spoustě věcech =) u spoustě scén jsem ani nedýchala.. a u spousty scén jsem se smála :D viz "Upírům se nedá věřit. Věř mi" :D
prostě můj koment by byl na dlooouho. a teď bohužel nemám čas.. prostě Tvůj článek jsem si přečetla a prostě jsem to prožívala.. tu scénu s Romeem a Julií :) nebo scénu s vlkama... vlci byli prostě úžasní :)
mě se NM taky líbil víc než Twilight =) nemůžu se dočkat 3. dílu!! :D
a neboj, i já bulela... :D :D

5 kacule186....tvoje SB | Web | 28. listopadu 2009 v 19:11 | Reagovat

já jsem měla jít dneska, ale protože jsme s kámoškou obě nemocné, tak jsme to muselo odložit :-(

6 kacule186....tvoje SB | Web | 28. listopadu 2009 v 19:11 | Reagovat

* musely

7 Nelíí- Aff <3 LoVe YoU | Web | 28. listopadu 2009 v 23:27 | Reagovat

Ahoj obíhám SBčka jak se máš??

8 HermyJane | Web | 29. listopadu 2009 v 12:17 | Reagovat

To snad není možný, že si to viděla už 2x!! Já jsem na tom byla taky včera a ještě jsem se nevzpamatovala. Vlastně ani nevím jeslti ze šoku nebo radosti. Ale zatím jsem toho názoru, že Twilight je lepší. Podle mě má takové své kouzlo a zrovna moc nemám ráda vlky a v New Moonu je jich někdy až moc. Jinak v některých věcech mám stejný názor. Začátek byl prostě skvělej, aji jak tam Kristen mluví, podobně jako na začátku Twilight. Scéna s tím šedivým vlasem byla dobrá :-D , myslím že byla vyděšená akorát. Kristen to tam podle mě prostě táhla. Věřila jsem jí uplně všechno!! U rozchodové scény jsem sice nebrečela ale seděla jsem a ani se nehnula. Ta její deprese jakoby pomalu přecházela i na mě. Kristen podala skvělej výkon, je skvělá herečka. Samozřejmě tam byli i jiní velmi dobří. Třeba Michael úžasně zahrál Ara. Měla jsem z toho děsnej strach, protože podle těch fotek s tou děsnou parukou a dvěma ženskýma za zády (tím narážím na Caiuse a Marcuse :-D ) to vypadalo katastrofálně, ale naštěstí to byl jenom klam! Aro byl přesně takovej jako v knize. Děsnej sympaťák, vtipnej, nadšenej, ale vlastně hajzlík (pardon) :-) . Peter byl zase super taťka, aji Billy jako Charlie. Když na scénu vstoupila Victoria hned to zase ožilo, stejně tak u Laurenta (chudák, ten dopadl). No jo, jsem prostě Team Vampires :-D . Alice byla mnohem lepší, aji Jasper konečně pořádně promluvil (ve Twilight vypadal jakoby neuměl do 5 počítat). Niki měla děsnou paruku. Ale vlci teda nic moc...kdyžtak je zkritizuju na svým blogu :-D (možná)....tak ahoj a nepřestávej mít new-moonskou náladu ;-)

9 roxy ← SB | Web | 29. listopadu 2009 v 16:11 | Reagovat

promin, zatím nečtu..až to uvidím i já, tak to ale určitě doženu:)

10 Eja - tvoje SB | Web | 29. listopadu 2009 v 18:19 | Reagovat

no uz sa tesim kedy si to pozriem:-)

11 →M!$ulKa← | Web | 30. listopadu 2009 v 9:54 | Reagovat

hojééc...tak zas po týdnu tady....chci se mo omlucit...jinak duvod mé absence se dozvíš na blogisku báájos

12 Piperka [aff] - I love you | Web | 30. listopadu 2009 v 18:58 | Reagovat

Ta telepatie... tohle hrozně často říkáme s nejlepší kamarádkou:-D A jo, je to dost možný...:-D Já na takovýhle věci dokonce i věřim:-):-D

13 twilmania | Web | 30. listopadu 2009 v 19:12 | Reagovat

krásne zhrnutie! aj mne sa občas chce písať tak veľa...no super sa to čítalo a v každučkom slove s tebou súhlasím! všetkými desiatimi!
Aj ja  si myslím, že New moon je hodne kvalitnejší a zaujímavejší ako Twilight.
Oceňujem herecké výkony! úplne všetko som im uverila a naozaj to bolo prepracované a prešpekulované ako sa dalo! aj tie dialógy, nič nechýbalo, teda nič podstatné, čo by tam mne chýbalo a z tých výrokov som taktiež mrela...keď Bella vysvetľovala, že to boo len rekreačné skákanie...a že to bola celkom zábava...heh
a nemôžem sa rozhodnúť, kto sami páči viac, či upíri alebo vlkolaci! bolo to jednoducho famózne...takmer som nedýchala...no snažila som sa nerozplakať, aby som dokázala čítať titulky aj keď si myslím, že to bolo omnoho citovejšie a romantickejšie...aj väčšia dráma aj akčnosť...proste výborne vyvážené...síce by som našla aj pár vecí, kt. by som im vytkla, ale momentálne som v úplnom opojení, takže si to nechám na neskôr...som na celý štáb hrdá a veľmi príjemne a prekvapili!

14 siusen-your SB | Web | 30. listopadu 2009 v 20:42 | Reagovat

no tak ti si mi napísala svoj komentár... tak to ,aby som sa aj ja rozpísala...nebudem to nejak prehnane rozvádzať..myslím,že všetko tu vystihla Piperka...v tom svojom slohu  :-D opať musím súhlasiť tak isto s tým ,čo si mi napísala ty k mojemu článku... film bol naozaj romatickejší ...a to v oboch zmysloch ... aj tým,že Edward dokázal pre lásku a v domení,že ju ochráni opustiť Bellu-čo som skoro fakt neudržala...,a potom fatk vtipné... Chris si dal na to záležať,aby neukázal iba tú stánku,kde sa plače a spomína sa na Edwarda v smutnom-to by bolo hrozné ...poňal to z veselej stránky a niektré citáty boli fakt úžasné..presne ako ich popísala aj Piperka... proste je to nové, je to hit, je to mánia... a jednoducho sa neviem dočakť na Zatmenie.Som skalopevne presvedčená, že to bude veľmi umelecky spravné...prečo David Slade je umelec-čo bolo dostačujúco vidieť na jeho krásnych fotkýcgh-každopádne uvidíme...čo sa dá očakávať a či to bude rovnaký kasový trhák ako súmrak či Nov... úspech čo zaznamenal ,len za taký krátky čas je úžasný a proste slová chvály na to nestačia... a dokonca ,keď som došla domov z kina- po slovenskej premiére...bola som tým tak ovládnutá,že som mala minimálne tri sny,ktoré mali veľký súvis s Novom... no lenže prišiel deň a nič už som si nepamätala:D...hh... takže asi to už ukončím...je to super film a myslím ,že v mnohých ohľadoch je jedinenčí ako žiadny iný  :-)

15 Eja - tvoje SB | Web | 30. listopadu 2009 v 20:53 | Reagovat

ahoj...hlasni mi prosim na tejto stranke ...http://denulkkaa.blog.cz/0911/5-kolo-soncelebrita...som tam ako Eja s EMmou Watson...prepac za reklamu ale naozaj mi na tom zalezi...rada ti to oplatim:-)

16 Domi- Aff | Web | 1. prosince 2009 v 10:07 | Reagovat

Úplně s tebou souhlasím, až na několik málo vět. S těma ale ani souhlasit nemůžu, já, takový zastánce páru Bella&Jacob :D I když to nikdy pár nebyl, ale co... Sice jsem na New Moon v kině byla jenom jednou, musím říct, že i tak jsem z něho úplně hotová. Ty hlášky byly fakt úžasné :D A musím říct, že někdy bylo opravdu vidět, že kino je plné puberťaček našeho věku. Hlavně, když při větě: "Jacob honí Victorii a Charlie honí Jacoba", byla třičtvrtina kina v křečích :D I když musím říct, že jsem se tomu taky malinko usmála :D A pak scéna, kde si Jacob sundal tričko... mmm :D to jsem málem umřela. To proběhlo celým sálem takové jedno velké několikanásobné" Ááách" :D Jedno taky pocházelo ode mě, přiznávám... Jinak, Volturiovi byli úplně úžasní. Všichni. Vlkodlaci mě dostali do kolen! Vážně, ty efekty a všechno vůbec, byly úplně perfektní, a jde vidět, jak si s tím režisér (nebo kdo se vlastně stará o ty efekty :-D) pěkně vyhrál... Prostě celkově to byla jedna velká bomba! Třeba mi se to líbilo tak tisíckrát víc než Stmívání... Ani nevím proč... Ale na knížku to fakt nemělo ani v nejmenším, třeba mě zklamalo, že Jacob byl ve filmu tak krátkou dobu... Kdyby to bylo natáčené přesně podle knihy, Jacob by byl v tom hlavním ději filmu tak dvě hodiny a Edward půl hodiny. Jde vidět, že je ten film hlavně pro přívržence Eda a jeho rodinky :D Takže tohle je asi tak jediné, co mi vadilo. Jinak úplně úžasný film, dala bych pět hvězdiček :)

17 Katty | 4. prosince 2009 v 19:30 | Reagovat

Ahoj, je pravda že je to od 15ti?
Já na to chtěla jít, ale an webu kina je u toho napsané (15) tak nevím..

18 Katty | 4. prosince 2009 v 19:30 | Reagovat

mně je totiž 14 a barozky mám až v květnu

19 Rose | Web | 4. prosince 2009 v 19:40 | Reagovat

film jsem ještě neviděla, ale určitě se na něj podívám

20 Mrs. Ashley Cullen- ♥ ♥ your SB ♥ ♥ | Web | 4. prosince 2009 v 20:01 | Reagovat

Ahojky! Koukni ke mně jak dopadlo třídění SBček :-)

21 I ♥ TWILIGHT » SBénko | Web | 5. prosince 2009 v 13:05 | Reagovat

No ten závěr byl fakt super... vezmi si mě bello.. a pak už nic.. :D :D .. já bych taky na to zašla podruhé.. ale nemám money.. :D

22 roxy ← SB | Web | 5. prosince 2009 v 13:51 | Reagovat

no tak to logo na začátku bylo uplně perfektní, strašně se mi to líbilo...a to ticho se do toho uplně hodilo..a mně to nepřipadalo tak moc hysterické, bylo to uplně upřímné a na Bellu mi to sedelo:D jak všechno bere tak vážně..No a jak se tam poprvé objevil Edward a začli se s Bellou líbat tak to mi tuhla krev..to bylo napětí, to bylo uplně uchvatný:)) a Jacob se mi tam náhodou líbil:D
-No konečně tam Jasper taky něco řekl a byla tam zmíněna jeho moc:) a ty jo to jsem asi nepochopila:D..nebo prostě mi to nedošlo že řekl ještě to Věř mi:D:D..to jo, potřebuju to vidět znovu
-vlka na lapači jsem si nevšimla..takže jsem měla trochu jinou teorii že se na to tak díval..no tos fakt dost přeskočila:D
-v knize se na to divali doma,že?tady ot bylo ve škole..asi at je to trochu zajímavější nebo tak..jak to citoval to bylo krásné..ach..a to jak byla mimo?jak ji opouštěl, au to mě bolelo tak moc:'-( hlavně díky skvělému výkonu Kristen v celém filmu jsem ty emoce cítila uplně moc, a že jsem to prožívala s ní:(..a jak už jsem psala, tohle je má nejoblíbenější scena i písen z filmu-jak sedí u toho okna..to bylo užasné udělané a ona uplně zdeptaná a mimo...prostě Kristen tomu dodala všechno..bez ní by to nebylo takové..a jak ji v tom lese opouštěl tak uplně taky
-jak Eric brečel tak se všichni smáli:D
-všechny ty souboje byly neuvěřitelně reálné..prostě ten zvuk hlavně u těch vlků..a pak ten souboj Edwarda a Felixe na konci..to bylo neuvěřitelný..ukázali tam tu eleganci souboje s tím zpomalováném záberu a tkay tu rychlost..to bylo tak promakaný..a ten zvuk..jako jeslit vyhrálo Twilight cenu za nejlepsi souboj tak tohle vyhraje 1000x vícem tento souboj byl prvotřídní..
-dál i v New Moon byla bolest(fyzická) zobrazena stejně jako v Twilight..u jiných filmů si neuvědomíš že to tak bolí a připadá ti to normální- no taky proto jak jsem viděla Twilight a jak se tam Bella praštila do hlavy říkala jsem si že je citlivka že nevstane a svíjí se tam:D:D..ale jako nemyslelaj jsem to vážně spíš to bylo prostě tím, že ve všch ostatních filmech s tebou mlátí do zdi atd. a ty jsi máš pak ještě síly za 3...ale tady je to tak realne a to se mi líbí..jako u Belly a to bylo hned za začátku ten nárez do stolu kam ji hodil Edward, to byla rána až to zabolelo a pak s tou motorkou, uplně taková šlupka jak se praštila do hlavy..
no a asi to ukončím:D..nechci říkat co bylo lepší..jako asi New Moon :D:D..ale prostě nechci to srovnávat, ´bylo to prostě jiné a ze všeho cítím něco jiného..a mám z každého filmu jiné pocity..jediné co mě na New Moon zklamalo(ano i takové věci tam jsou:D) byla instrumentální hudba..byla docela obyčejná a navíc ne všechno jsou dost dobře poslechové skladby a já prostě instrumentální hudbu z filmu miluju..ke Twilight ji dělal Carter Burwell a jeho styl je prostě jedinečný, originální, bezvadný..a tohle bylo takový..nevím zklamalo mě to, chtěla jsem originálnost i v New Moon a taky tu klíčovou melodii..víš jak to je..prostě jedna typická melodie od které se pak odvíjí ty ostatní...na hudbu já si potrpím, je to pro mě neodmyslitelná složka filmu...no obdivuju te zes to dokazala popsat vlastně vse podstatne a pritom nekecat blbe kolem jak to delam ja:D..ale tezko se vyhadruju ,,na papir''
jinak muj zazitek z kina je vzdy takovy, ze nikdy nejsem uplne nadsena, spis premyslim jestli nejsem zklamana..ale myslim ze jsem to tak mela i s HP kdyz jsem to videla poprve..prostě to tak mivam se vsim, a pak s odtupem casu uz jsem z toho unesena..stejne jako uz dnes jsem z toho hotova ze to bylo perfektni:)..akorat me stvali ti lidi tam kteri furt kecali a smali se kdyz ja brecela..a takovi kteri nedokazou pochopit tu lasku Edwarda a Belly..a jak jeden kluk nechapal, proc se Edward tak divne tvari kdyz libal Bellu..pochopil to samozjreme..no jako chlap proste..jen jsem slysela jak mu ta holka rika:Ne on se musi drzet aby ji nekousl.. no jako to me dostalo, tesim se az ti to uziju sama v klidu a dokazu se do toho vciti jeste vic a naplno

23 roxy ← SB | Web | 5. prosince 2009 v 13:53 | Reagovat

jezis ot jsem se rozkecala..a to jsem ani zdaleka nenapsala vsechno :D

24 roxy ← SB | Web | 5. prosince 2009 v 14:20 | Reagovat

no potřebuju to videt znovu..ted jsem si to stahla ale je to takova ta blba verze, asi piratska ale poterbuju nektere sceny videt hend znovu a nezalezi mi na kvalite...no ptz ja vzdycyky plno veci zapomenu..tak jsem jen chtela rict jeste k te hudbe...ze jsem nemyslela vsechno, nektere skladby jsou fakt uzasne, treba hend ta na zacatku a tak...ale nejsou tak výjmečné a všechny nejsou dobře poslechove..jo a jeste k tomu Jacobovi jak sel hend na zacatku..jo to bylo smesne:D

25 JustLamb SB♥ | Web | 5. prosince 2009 v 15:35 | Reagovat

uplne skvele si napísala tento článok ;-) aj mňa zaujalo zopár skvelých hlášok :-D ale stále sa presne neviem rozhodnuť, ci sa mi viac paci Twilight alebo New Moon..kedze som team Edward, Jacob mi tu "trocha" vadil  :-D ale tak, musim si to cim skor pozriet este raz, aby som si vsimala aj tie detaily ;-)  :-)

26 Emingos | 5. prosince 2009 v 18:40 | Reagovat

no teda už podruhé jo
já byl jednou a chtěl bych zas, ale není čas
moc pěkný spoiler fakt krása

27 roxy ← SB | Web | 5. prosince 2009 v 18:56 | Reagovat

ovšem ted poslouchám skladnu New Moon(The Meadow) a je to tak kouzelné že prostě mi tečou slzy..celý den dneska vubec myslim na New moon, posloucham tu hudbu, koukam na sceny atd. a prostě jsem z toho mimo..kde jsiii??:(

28 TeSSiiii »SB | Web | 6. prosince 2009 v 16:52 | Reagovat

[1]: na tebe fakt nikdo nemá xD jako fakt Piperka a kecalka xD

Jinak..Ahojky hele u me na blogu je soutez  Asi chcete předně slyšet o jaké ceny se hraje? O DVD Twilight (stmívání) a DVD New Moon (nový měsíc)
Jaké je zadání? Soutěž se rozdělí na dvě části - grafickou a literární. Za každý úkol dostanete body a čím více bodů máte tím větší šance je na výhru. Úkolů bude 6 (3 grafické, 3 literární).Více tu:http://stepheniemeyerova.blog.cz/0912/soutez-o-twilight-a-new-moon-dvd

29 nathali | 6. prosince 2009 v 19:22 | Reagovat

fiha ake dlhe komenty kazdy pise ... ja to zhrniem do par slov... bolo to ine, bolo to pekne ale dalo sa aj lepsie ... a predsa len moja mania z jednotky pominula takze vidim viac chyb...

30 ohyes | Web | 13. prosince 2009 v 0:40 | Reagovat

Mám absolutně stejný názor, NM byl skvělí, ale Twilight se mi přece jen líbilo víc... Jinak Jane a Viktoria - ÚŽASNÝ!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama