Listopad 2009

I saw it. Second time.

28. listopadu 2009 v 18:02 | Adina |  •Blogmiss•

Viděla jsem to. Podruhé.

Už je to tak. Dneska jsem byla podruhé na New Moon. A musím říct, že se můj názor na film nezměnil, takže vám tady vlastně nemám, co říct. :D Ale to samozřejmě není pravda. Jelikož je dnes 28.11., což znamená, že většina z vás New Moon už viděla, takže se do toho můžu opřít a povyprávět vám všechny své zážitky z filmu a být konkrétní. :-) Snad už by to ani nemělo obsahovat spoilery, ale pro jistotu na to ještě upozorním. Obsahuje spoilery. :-)

Takže začneme pěkně po pořádku. Strašně moc se mi líbil ten začátek, myslím uvedení toho loga. Jak vystoupilo z toho měsíce, to bylo velmi výstižné. Líbilo se mi, že tam hned na začátku byl kousek Volttery, jako ta předmluva a jak to plynule navázalo na Bellin sen. Jinak ta stará paní nebyla Belle ani trochu podobná, ale to je jen nepodstatný detail. Potom tedy následovalo Bellino leknutí ze šedivého vlasu, které bylo na můj vkus až příliš hysterické, ale to vše zastínil skvělý výkon Billyho Burka jakožto Charlieho, který byl opravdu bezvadný. No pak jsem byla slušně mimo, jak tam Bella přijela na školní parkoviště a Edward se tam tak báječně nádherně smál a jak si pak dali pusu. :-) To bylo krásné. V momentě, kdy na scénu poprvé vstoupil Jacob jsem měla totální výtlem, protože tam chodí jako jedna osoba z mé blízkosti, takže jsem se slušně zasmála. A pak ten jeho obličej na Edwarda. :D Oká, už jsem v klidu.
Taky se mi líbila hned první scéna s Alicí, kdy přeskakuje to zábradlí a dává jí ten dárek. :-) A úplně jsem se chlamala, jak ji tam Jasper ovlivnil a jak ona mu to vytýkala. :D A po Edwardově hlášce "Upírům se nedá věřit. Věř mi." jsem byla na kolenou. :D
Strašně moc mě zaujaly ty hlášky a vůbec dialogy, byly velice propracované, jako celý film. Jak jsem to dneska viděla podruhé, tak jsem si dokázala všímat více detailů a že jich je! Všimli jste si třeba, že když Jacob skočil za Bellou, a to doslova, a říkal jí, že jí to tajemství nemůže říct, tak se tam tak znechuceně díval na ten lapač snů, který jí dal. Já jsem to nejdřív nechápala, ale pak jsem si všimla, že na něm je malý vlk. :D Takže úplná spojitost a tak. :-) No ale přeskakuju v ději, pardon. :-)
Totálně mě dostalo, jak Edward citoval verše z Romea a Julie, to bylo tak sladké! A ještě ke všemu to byly tak výstižné věci na tu situaci, že jsem se u toho rozbrečela. A že já jsem se tam nabrečela! To jsem snad ani nezažila! :-) Samozřejmě mě dostal rozchod, ale já byla v háji už, jak na ní Jasper zaútočil a jak ji pak Edward naposledy líbal. (Mimochodem všimli jste si toho divného stukání, co Edward dělá?! :D) Ale pak mě mnohem více dojalo, jak Bella křičela ze spaní a Charlie za ní pořád běhal a jak byla pořád mimo. Myslím, jak tam probíhaly ty měsíce a ona pořád čekala u okna.
Taky bych chtěla pochválit výkon "lidí" z filmu, myslím tím ty, kteří hráli Mikea, Angelu, Erica a Jessicu, protože i když byli ve filmu jen krátce, tak to vždy bylo skvělé. Třeba, jak Michael zahrál, že je mu špatně nebo že ho Romeo a Julie nudí. A pak taky jak Eric, Jessica a Angela brečeli u Romea. :-) To se mi líbilo.
Pak byl taky nezapomenutelný výkon Rachelle Lefevre, která zahrála Victorii naprosto úžasně! Jak tam utíkala a bojovala proti vlkům, to bylo super. A jak zaútočila na Harryho, to bylo úplně šílené. Jsem se lekla, když na ně skočil ten vlk!
No a co se tedy týče výkonů vlků, tak se mi líbilo, jak přišel Jacob s Paulem k Emily a jak se Paul na Bellu podíval a řekl "Sorry." :D Z toho jsem nemohla. A pak jsem se ještě šíleně lekla, a upozorňuju, že pokaždé, i když jsem to čekala, jak se poprvé objevil černý vlk u Laurenta a jak na něj zařval. :D To jsem úplně nadskočila na sesadle! :-) A obecně si myslím, že vlkodlaci byli parádně udělaní, opravdu velcí, ne jak je někteří kritizovali. :-)
A ještě jednou byl chtěla pochválit ty dialogy, které byly opravdu vtipné. Třeba jak se Alice ptala Belly "Jak to, že nejsi mrtvá?" nebo jak Jasper říká Belle "Bylo by fajn nechtít tě pořád zabít." :-) :D A totálně mě dostala hláška od Emmetta "Starší ženská. Rajcovní." Z toho jsem byla na prášky. :D :-) ;-)
A málem bych zapomněla na výkon Volturiů. Z těch jsem byla naprosto nadšená! Jane byla skvělá! Opravdu, jak řekla "bolest" a smála se u toho, to bylo super! Marcus a Caius byli taky dobří, ale nevynikli ve filmu jako Aro. Z toho jsem byla úplně nadšená. Jak se tam zasmál, když se Jane nepodařilo způsobit Belle bolest nebo hned na začátku italské scény, kde říká "Jaké radostné setkání. Bella je naživu!" :-) To se mi taky líbilo. Demetri a Felix byli taky dobří, úplně totálně mě dostal ten souboj Edwarda a Felixe, to bylo šílené. Úplně jsem u toho brečela! Fakt jsem se bála, že se mu něco stane, i když jsem věděla, že ne. ;-)
A taky se mi strašně moc líbilo, jak Bella doběhla za Edwardem, hned si to vyříkali a dali si pusu. :-) To bylo táák krásné! :-) A pak už jak byli zpátky se Forks, a jak si řekli, že si odpouštějí, že se milují a znovu se políbili. :-) Úplně romantické!
A z toho závěru, mě málem klepla pepka! Prý "Vezmi si mě, Bello….."
a konec, černá obrazovka a "director Chris Weitz". Já jsem vážně doufala, že mu řekne ano, i když v knize mu v podstatě řekla ne, ale já jsem měla aspoň tu víru. :D ;-)
No ale kdybych to mohla tak obecně zhodnotit, tak se mi New Moon líbilo mnohem více než Twilight. Bylo to akčnější, dramatičtější, vtipnější a romantičtější vlastně taky. :-) Prostě mě to zaujalo více. Takže když se mě teď někdo zeptá, kterého režiséra mám radši, jestli Catherine Hardwick nebo Chrise Weitze, tak mu s naprostou jistotou odpovím, že Chrise. Přijde mi i více sympatičtější a vytvořil, podle mého, lepší film. :-) A jestli Twilight vyhrává tolik cen, tak si nedovedu představit, kolik cen vyhraje New Moon. :-)

Vaše, trošku rozepsaná, Adina :D

Happy Birthday Peter!

26. listopadu 2009 v 19:24 | Adina |  Other - Peter
Oh my Carlisle, já jsem mále zapomněla! Jde to se mnou už vážně z kopce. :-) Ale že se divím, když denně nenaspím pomalu ani 5 hodin. Jasně, možná si teď říkáte, že 5 hodin je vážně dost, ale pro mě není dost ani 10 hodin, natož půlka. :D Já jsem totiž takový medvídek mýval, který by pořád spal. No ale k věci.

Dnes, 26.11.2009, slaví Peter Facinelli alias "our daddy" své 36.narozeniny! Já bych mu chtěla popřát hrozně moc úspěchů v práci, ať získává více rolí na takové sexy tatínky a ať se mu daří i s manželkou Jennie a dcerami. :-) Takže ještě jednou, happy birthday Pete! :-)

Michael Welch: Of course, Breaking Danw will be!

25. listopadu 2009 v 20:36 | Adina |  Breaking dawn
Michael Welch alias Mike Newton ve videu pro MTV vyvrátil spekulace o tom, že se Breaking Dawn nebude natáčet. Říká tám něco ve smyslu: "Samozřejmě, že uděláme Breaking Dawn. Dovedete si představit, co by se dělo, kdyby ne? Já prostě říkám ano, Breakng Dawn bude."
Myslím si, že to je skvělá zpráva, uvidíme jestli je pravdivá a jestli se aspoň natáčení dočkáme už v příštím roce. :-)


Ashley Greene - 17, November 2009 - The Museum Of Modern Art Film Benefit: A Tribute To Tim Burton

25. listopadu 2009 v 20:04 | Adina |  Akce - Ashley
Nebudu to nějak dlouho komentovat, nemám vůbec čas, takže jenom stručně. Dne po premiéře New Moon se Ashley účastnila další akce a vypadala báječně! :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Výdělek New Moon se stále abnormálně zvyšuje!

25. listopadu 2009 v 15:22 | Adina |  NM - news
Už po prvním víkendu, kdy New Moon vydělal 140,7 miliónů dolarů, bylo jasné, že předčí vešekeré spekulace a dohady. Neuvěřitelná suma se šesti nulami se v české měně vyšplhala až na miliardy a jak se zdá, ještě ani zdaleka nekončíme.
Za necelých 6 dnů promítání v kině New Moon globálně vydělal 274,9 miliónů dolarů, což v přepočtu na koruny dělá monstrózní 4,8 miliard! Jenom v Americe to je 142,7 miliónů amerických dolarů (2,4 miliardy Kč) a mezinárodně 142,8 miliónů dolarů (2,4 miliardy Kč).
A to se s největším náporem v kině teprve počítá, protože nás čeká víkend Díkůvzdání, kdy budou mít děti a studenti 4 dny volna. Navíc ještě některé kouty světa čekají na premiéru New Moon, která je plánovaná na 26.listopadu.
Jakých nemyslitelných sum se dočkáme po premiéře v Německu, která se koná na začátku ledna 2010? Necháme se překvapit, ale už teď je jasné, že to bude nemalá částka. :-)

I saw it.

24. listopadu 2009 v 6:15 | Adina |  •Blogmiss•

Neuvěřitelné. Úžasné. Nezapomenutelné. Skvělé. Brilantní. Perfektní. Báječné. Kouzelné. Ohromné. Udivující. Podivuhodné. Znamenité. Výtečné. Skvostné. Dokonalé. Bezvadné.

I takto by se dal New Moon popsat. Jsem z něho naprosto unešená! Oficiálně prohlašuju, že New Moon je milionkrát lepší než Twilight a že miluju Chrise Weitze. Oh my Carlisle, já ani nedokážu popsat slovy tu radost, která ve mě koluje. Byla to naprostá bomba. Soundtrack se k filmu skvěle hodil, text písniček vždy velice vystihoval konkrétní scénu ve filmu.
A musím říct, že mě to opravdu překvapilo. Vážně. Možná mi nechcete věřit, ale je to tak. I když jsem v podstatě půlku filmu viděla z trailerů a speciální, ať už pirátských nebo oficiálních, scén, tak jsem se měla čemu divit. I ty scény, které jsem znala nazpaměť, byly úplně jiné, až na některé detaily.
V popisu filmu je sice napsané, že se jedná o fantasy, horor a romanci, ale bylo to něco mnohem víc. Byla tam spousta vtipných pasáží, ale vždy na místě, kde se to hodilo. Byly tam krásné romantické prvky, ale vždycky jen tam, kde to bylo nutné. Byla tam akce a napětí, ale jen tam, kde být muselo. I když to napětí se táhlo až do konce a řeknu vám, že všechny spekulace o tom, jak New Moon skončí ani zdaleka nepředčily realitu. Konec New Moon mě naprosto zaskočil, bylo to šíleně napínavé, právě ta chvíle, kdy celý sál mlčí a přerývavě dýchá, a najedou černá obrazovka. Konec. To mě vážně dostalo.
Chtěla jsem vám původně popsat scény, kde jsme nevěděli o co jde, ale pak jsem se rozhodla, že vám nebudu kazit překvapení. Jen si to v kině užijte stejně jako já. :-) Potom o tom společně všichni podiskutujeme. :-) Možná by bylo fajn založit nějaké fórum, kde by všichni přispívali své názory na film. No uvidíme. :-)
A co vy ostatní? Kdo měl to štěstí jako já a viděl New Moon už včera? Popište mi vaše pocity, budu vám za to moc vděčná. :-)

Vaše, skoro normální, Adina :-)

PS: Neobsahuje spoilery ani žádné úryvky z důležitých scén!

New Moon - třetí největší víkend všech dob!

23. listopadu 2009 v 14:35 | Adina |  NM - news
Jak jistě víte, premiéra v USA, UK a ve většině světa proběhla 20.listopadu. A jen za víkend film vydělal neuvěřitelných 140,7 miliónů dolarů, což v přepočtu dělá necelé 2,5 miliardy Kč! V dějinách celé kinematografie to je třetí největší víkend všech dob!

#1 "The Twilight Saga: New Moon" ($140.7 million - 2,5 miliardy Kč)
#2 "The Blind Side" ($34.5 million - 603 miliónů Kč)
#3 "2012" ($26.5 million - 463 miliónů Kč)
#4 "Planet 51" ($12.6 million - 220 miliónů Kč)
#5 "A Christmas Carol" ($12.2 million - 213 miliónů Kč)

Kristen Stewart on The Tonight Show (16.11.2009)

21. listopadu 2009 v 20:35 | Adina |  Other - Kris
Kristen su účastnila The Tonight Show, kde propagovala New Moon. Mluvila především o fanoušcích, o rodičích a nechybělo téma New Moon. Potom si Kris šáhla na vlasy Conana O´Briena, představila klip z film (kde není nic nového) a pak video skončilo. Bohužel není to celá show. Přidávám také několik captures. :-)


free image host free image host free image host free image host free image host

"Remember me" - first two stills and official trailer

20. listopadu 2009 v 13:45 | Adina |  Other - Rob
Dneska mám pro vás něco, co se netýká Twilight ságy. I když ne tak docela. Určitě si vzpomínáte na fotky z natáčení Robertova nového filmu "Remember me", kde hraje hlavní roli společně s Emilií de Ravin. Podle mě to bude opravdu úžasný film, velice dramtický s hluboku myšlenkou, ale zase jsem z toho tolik nepochytila. No ale rozhodně stojí za to, si ten trailer pustit. Ftoky jsou taky pěkné, jsem zvědavá na další. :-)


free image host free image host

"The Twilight Saga: New Moon" - Los Angeles Premiere - Videos

19. listopadu 2009 v 20:46 | Adina |  TWi videos
Tak a aby tady toho z té premiéry nebylo málo, mám pro vás i několik videí. Jedná se většinou o rozhovory z červeného koberce, kde většinou není nic moc rozumět díky skvělým fanouškům. :-)

1.video - Kristen Stewart - Mluví o Tayloru Lautnerovi. Říká, že je na něj velice pyšná, že je neuvěřitelně šikovný atd. Myslím, že se tam dokonce zmínila, že je nejlepší ze všech tady (možná jenom v nějaké jiné souvislosti) :-)


"The Twilight Saga: New Moon" - Los Angeles Premiere - After Party

19. listopadu 2009 v 17:50 | Adina |  TW events
Po delší odmlce, která tady nebyla vůbec kvůli mé lenosti, ale kvůli tomu, abyste si vychutnali fotky z premiéry, :D se vám hlásím s fotkami z premiéry. ;-) Ale tentokrát jde o after party. Na fotkách je bohužel jenom Rob, Kristen a Taylor, nicméně se celkem divím, že je ty gorily bez mozku, co venku "hlídají", vůbec poznali. Na srozuměnou, díky Piperce jsem se dozvěděla, že Kellana nechtěli pustit na after party, normálně mu v tom videu, které vám díky úžasné Piperce přidávám, drželi ruce za zády a nevěřili mu. Hrůza, vážně pitomci. Neřekla bych, kdyby hrál pouze nějakou nezajímavou a nevýznamnou roli, ale myslím si, že Kellan je i přesto typ k zapamatování. :-) Takže ještě jednou děkuju za tuto informaci skvělé Piperce a užijte si fotky. :-)


free image host free image host free image host free image host free image host

"The Twilight Saga: New Moon" - Los Angeles Premiere

17. listopadu 2009 v 15:12 | Adina |  TW events
A konečně jsem se dostala k akci největší, a to samotné losangeleské premiéře New Moon! Jsem z těch fotek naprosto unešená! Všem to tam hrozně moc sluší a když říkám všem, tak myslím opravdu všechny. Této premiéry se totiž účastnil skoro vážně každý. Alex Meraz, Chaske Spencer, Chris Weitz, Michael Welch, Justin Chon, Julia Jones, Elizabeth Reaser, Melissa Rosenberg, Noot Seer, Gil Birmingham, BooBoo Stewart, Anna Kendrick, Nikki Reed, Peter Facinelli, Jackson Rathbone, Jamie Campbell-Bowen, Edi Gathegi, Ashley Greene, Stephenie Meyer, Michael Sheen, Kellan Lutz, Dakota Fanning, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Kristen Stewart, Charlie Bewley, Christian Serratos, Jack Huston, Billy Burke a další, které už ani neznám. :-) Objevila se tam také Joan Jett, kterou poznáte na společné fotce Dakoty a Kristen, pak si můžete všimnou Jennie Garth, manželky Peter Facinelliho, manželky Chrise Weitze, přítelkyně Billyho Burka, Michaela Welche a Jacka Hustona. :-) Tak snad se vám fotky líbí! :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Dakota - First Star's Celebration for Children's Rights

17. listopadu 2009 v 14:58 | Adina |  Akce - Dakota
I Dakota se mimo propagování New Moon zapojuje do charitativních akcí, což je moc dobře. Na této vypadala úžasně a měla krásné botky, kterým byla věnována velká pozornost. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Elizabeth Reaser - Prada Book Launch Cocktail at Prada Beverly Hills

17. listopadu 2009 v 14:52 | Adina |  Cullen clan
Lizzie poslední dobou vymetá jednu akce za druhou, ale myslím to v tom nejlepší slova smyslu. I na akci módní značky Prada Elizabeth zazářila v krásných šatech!! Vypadala opravdu skvostně! Co víc dodat? Snad jen, užijte si fotky. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

"The Twilight Saga: New Moon" Mall Tour - Atlanta

17. listopadu 2009 v 14:50 | Adina |  TW events
Mall tour v Atlatně se účastnil Edi a Jamie. Fanoušků tam bylo opět požehnaně a očividně se mezi ně řadil i moderátor akce. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

"The Twilight Saga: New Moon" Fan Event In Madrid

17. listopadu 2009 v 14:47 | Adina |  TW events
Po photocallu následoval i fanouškovský večer v Madridu. Všem to strašně moc slušelo! Kristen vypadala úžasně, Taylor taky a Rob se mohl oholit, ale už jsem si na to zvykla. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Kellan and Bronson - Much on Demand

17. listopadu 2009 v 14:21 | Adina |  TW events
Kellan se s Bronsonem účastnili show Much on Demand. Oboum to moc slušelo a fanynky zářily štestím! :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

"The Twilight Saga: New Moon" Mall Tour - Boston

17. listopadu 2009 v 14:12 | Adina |  TW events
Mall tour v Bostnu se účastnil pouze Kellan, ale na podporu si přinesl aspoň hlavu Ashley. :-) Oboum to moc slušelo! ;-) :D :D :D

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

'The Twilight Saga: New Moon' Madrid Photocall

17. listopadu 2009 v 14:02 | Adina |  TW events
I ve Španělsku se propagoval New Moon, konkrétně v hlavním městě Madridu. Všem to moc slušelo! Kristen vypadala báječně, stejně jako Rob a Taylor.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

"The Twilight Saga: New Moon" - UK Fan Event

17. listopadu 2009 v 13:57 | Adina |  TW events
I v UK se konal fanouškovský večer, kde se ukázala Kristen, Rob a Taylor. Kristen měla trošku šílený model, ale byla úžasně nalíčená a měla perfektní vlasy! Rob měl na můj vkus moc dlouhé vousy a Taylor se opět šklebí...

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

"The Twilight Saga: New Moon" Mall Tour - Chicago

17. listopadu 2009 v 13:07 | Adina |  TW events
V Chicagu se na mall tour objevila Ashley a Kellan. Moc jim to slušelo a tentorkát těm fanouškům závidím dvakrát tolik. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

"The Twilight Saga: New Moon" Mall Tour - Cherry Hill, New Jersey

17. listopadu 2009 v 12:48 | Adina |  TW events
Na mall tour v New Jersey se ukázal Daniel Cudmore a Charlie Bewley. Oba vypadala moc dobře a rozdávali autogramy jako o život! Jen tak dál hoši! :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Kellan Lutz - Cosmopolitan (December 2009)

17. listopadu 2009 v 12:33 | Adina |  Other - Kellan
Kellan nafotil nový photoshoot s neznámou slečnou pro magazín Cosmopolitan. Moc mu to slušelo a té slečně taky. :-) Trošku jí závidím, hlavně na té třetí fotce.. ;-)

free image host free image host free image host free image host free image host

"The Twilight Saga: New Moon" - Paris Photocall

17. listopadu 2009 v 12:31 | Adina |  TW events
Evropské promo turné už dávno začalo a dokince i skončilo, to nás ale těď nezajímá. Důležité jsou fotky z pařížského photocallu, kterého se účastnil Robert, Taylor, Chris a Kristen, která vypadala naprosto úžasně! Strašně moc se mi líbí ty její boty i ty šaty i ten účes. Vypadala prostě moc dobře. Taylorovi to v té černé košili taky slušelo, ale opět se šklebí. No a Rob by se už konečně mohl oholit. :-(

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

"New Moon" Mall Tour - Fairfax

17. listopadu 2009 v 12:23 | Adina |  TW events
Mall tour neboli "obchodové tour" se v nákupním středisku v Fairfax účastnil Edi Gathegi a Jamie Campbell-Bowen. Byla tam hromada fanynek, kterým opravdu závidím! :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Kellan Lutz and Ashley Greene - 09, November 2009 - New Moon Cast Tour San Francisco

17. listopadu 2009 v 12:08 | Adina |  TW events
Po celé Americe se koná cast tour. Té v San Franciscu se účastnil Kellan a Ashley. Oboum to moc slušelo. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

MTV Press Junket Interviews

17. listopadu 2009 v 12:04 | Adina |  TW events
Stejně jako Access Hollywood, tak ani MTV si nenechalo ujít možnost natočit rozhovor s hlavními herci a lčeny štábu filmu New Moon. Byli tam jak vlci Alex Meraz, Chaske Spencer, Kiowa Gordon a Bronson Pelletier, tak i Volturiovi Dakota Fanning, Michael Sheen, Jamie Campbell-Bowen a Cameron Bright. Nechyběli ani Cullenovi Nikki Reed, Ashley Greene, Kellan Lutz a Elizabeth Reaser stejně jako ústřední trojce Robert Pattinson, Taylor Lautner a Kristen Stewart. Dokonce se i u rozhovoru objevil režisér Chris Weitz a scénaristka Melissa Rosenberg. Na videa si počkejte. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Kristen Stewart - 2009 JDRF Walk To Cure Diabetes Event

17. listopadu 2009 v 11:54 | Adina |  Akce - Kris
Kristen se účastnila charitativní akce na podporu diabetiků. Měla propagační tričko a moc jí to slušelo! Je dobře, že Kris myslí i na tohle! :-)

free image host free image host free image host free image host free image host

Anna Kendrick and Nikki Reed - 08, November 2009 - 4th annual Hamilton Behind the Camera Awards

17. listopadu 2009 v 11:37 | Adina |  TW events
Nikki a Anna se sice účastnily stejné akce, ale více to pole mě slušelo Anně. Nikkiny šaty až ke krku na mě působí přáliš usedle, i když jejich délka tvrdí neco jiného. Přístě dej vyniknout tvému dlouhému krku Nikki! :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Dakota - Teen Vogue Photoshoot

16. listopadu 2009 v 19:56 | Adina |  Shoot - Dakota
Dakota nafotila nový přenádherný photoshoot pro magazín Teen Vogue.

free image host free image host free image host free image host free image host