Září 2009

Hostitel jako film!

30. září 2009 v 18:24 | Adina
Překlad přezvat od Piperky!!!!

Producenti Nick Wechsler, Steve a Paula Mae Schwartzovi využili svých vlastních našetřených peněz na to, aby získali práva na to, zfilmovat "The Host", první román pro dospělé od Stephenie Meyer, autorky "Twilight ságy." Andrew Niccol napíše scénář i zrežíruje tento snímek.
Stepheniin román je milostný příběh, který se odehrává v blízké budoucnosti na Zemi, která byla ovládnuta mimozemským druhem parazitů, kteří si říkají "Duše". Jedna z těchto "duší", Poutnice, se snaží ovládnout tělo umírajícího člověka, jménem Melanie Stryder, která se snaží najít poslední přežívající lidi na Zemi.
Wechsler a S. & P.M. Schwartzeovi společně pracovali na adaptaci románu Cormaca McCarthyho s názvem "The Road" v režii s Johnem Hillcoatem, který do kin přichází 25. listopadu 2009. Produkovali také film podle scénáře Paula Schandera "The Dying of the Light" a také adaptaci knihy Petea Takada, "An Eye at the Top of the World," v režii s Rynem Douhlasem Pearsonem.
Kromě napsání čtyřdílné Twilight ságy se Stephenie Meyer silně podílela i na převodu jejích knih na plátna kin [a stále podílí] a už odmítla několik předeher pro "The Host". Producenti ovšem pokračovali v úsilí a opakovali tak významnou nabídku, předesílali silné vize o projektu a také ducha spolupráce. S. Meyer nakonec řekla ano.
Ve skutečnosti, Andrew Niccol poprvé přišel v potaz až po té, co se Wechsler a Schwartzeovi zeptali Stephenie, jaké jsou její oblíbené SCI-FI filmy. "Gattaca" a "The Truman Show" byly v top pětce. Andrew Niccol napsal a zrežíroval právě film "Gattaca" a napsal scénář ke snímku "The Truman Show", který režíroval Peter Weir.
Niccol také nedávno napsal a režíroval film "Cross" s Orlandem Bloomem.
"Chtěli jsme, aby se Stephenie podílela na adaptaci, odsouhlasila to a byla součástí kreativních rozhodnutí," řekl Wechsler. "'Twilight' nám ukázalo, že ví více o tom, co funguje, než většina ostatních."
Summit přináší do kin druhou adaptaci upírské serie Stephenie Meyer, The Twilight Saga: New Moon už 20. listopadu 2009.

A Stephenie tuto zprávu potvrdila i na své oficiální stránce stepheniemeyer.com.

Ahoj lidi, skvělé zprávy! The Host je na cestě na velkou obrazovku.
Jsem velmi nadšená, že můžu spolupracovat s Nickem Wechslerem a Stevem a Paulou Mae Schwartzeovými, na tom, aby byl The Host ve vizuální podobě. Je to jako sen s nimi pracovat, jsou tak milý a velmi vstřícní a jsem přesvědčená o tom, že máme dobré šance k tomu, natočit skvělý film. A to, že scénáristou a režisérem bude Andrew Niccol? Opravdu úžasné. Pokud jste nikdy neviděli film "Gattaca", podívejte se na něj teď. Je to navždy jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Je to vážně svělý příklad SCI-FI, založeného na vývoji postav a to je pro Hostitele idelání, ne? Momentálně se skvěle bavím nápady na různé snové obsazení filmu, které bych vám sem ráda postla, kdyby lidé moje hloupé poznámky nebrali poslední dobou tak vážně. Opravdu se těším na to, až si na nějakých fanoškovských fórech přečtu herecké obsazení, které jste vytvořili vy a porovnám, jestli se nějak schodujeme.
Takže, vážně vrušující! Jej, Hostitel!
XO
Steph

Ještě jednou za překlad děkuju Piperce!!!!

Eclipse - On the set 12 - 22, September 2009

30. září 2009 v 16:12 | Adina |  EC - set pictures

Soutěž "Nejlepší New Moon plakát v ČR a SR"

Další fotky z natáčení. A tentokrát mám pro vás i jednu špatnou zprávu. Jackson se při natáčení bojových scén zranil, ale i přes bolest a natékající ruku si uchoval úsměv na tváři. A Ashley Greene pak napsala na twitter, že naštěstí Jackson vypadá, jako že mu níc není, a že nemůže uvěřit, že dorazil na natáčení i druhý den. :-) Takže to asi opravdu nebylo nic hrozného, díky Bohu. :-)

free image host free image host free image host


Kellan Lutz - 21, September 2009 - Leaving LA

30. září 2009 v 12:36 | Adina |  Papzz - Kellan

Soutěž "Nejlepší New Moon plakát v ČR a SR"

Kellan se opět vracel zpátky do Vancouveru na další natáčení Eclipse. :-) Vypadal dobře a očividně dodržuje pitný režim! :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

InTouche (CZ) - číslo 17

29. září 2009 v 12:36 | Adina |  TW other
Rozhodla jsem se vám naskenovat a částečně i přepsat článek z českého bulvárního časopisu InTouche. Tentokrát se naše dvojce - Robert a Kristen - objevil i na titulní stránce.
Opět připomínám, že jsem obrázky skenovala sama, takže veškeré kopírování bez zdroje (popřípadě špatného) se bude přísně trestat! Tentokrát jsem si to i pojistila a obrázky si podepsala a to hned několikrát, takže přijdu na každý pokus o kopírování!

free image host free image host free image host
free image host free image host

Svatba roku na plátně, ale v opravdovém životě se Robert a Kristen NESMÍ milovat!
Robert Pattinson a Kristen Stewart - Musí tajit svoji lásku!
Dostali krutý příkaz! Proč se hvězdy "Stmívání" mají držet od sebe?
Jsou až po uši zamilovaní! A přesto se musí Robert Pattinson a Kristen Stewart se svou láskou skrývat! Producent filmu "Stmívání" Greg Mooradian totiž nechce, aby svůj vztah uveřejnili, a dokonce jim proto zakázal se k sobě veřejně přiznat! "Greg se bojí toho, že by fanoušci neuvěřili milostné romanci Kristen a Taylora Lautnera v druhém dílu ságy "Nový měsíc", když ve skutečnosti randí s Robertem, " prozradil člen štábu. "Nejradši by byl, aby se Kristen objevovala s Taylorem a podpořila tak dějovou linku filmu, ve kterém Bella rozhoduje mezi Edwardem (Robert) a Jacobem (Taylor). Greg si proto vzal Roberta a Kristen stranou a řekl jim, že svůj vztah musí po následující měsíce držet v přísném utajení." Producent po nich chce skoro nemožné! Odtrhnout od sebe totálně zamilovaný páreček je tak těžké! Pořád si domlouvají tajné schůzky, snaží se uniknout paparazzi, co to jde, a nacházejí i jiné způsoby, jak být spolu. "Mazlí se za kulisami během natáčení," prozradil člen štábu. "Mají oči jen jeden pro druhého a nejradši by svou lásku vykřičeli do celého světa," pokračuje. "Ona je pro Roba celý svět. Divím se, že si vůbec pamatuje roli, když je Kristen tolik pohlcen," říká kolega. "Nevídá se už ani s kamarády a všechny odstřihl, jen aby mohl být každý volný okamžik s ní!" Ale kde?
..... pokračování najdete na scanech

Obrázky a text od Adiny. Kopírovat pouze se zdrojem!
Pictures and text by Adina. Copy only with icon!

Desing 64, Time to play

28. září 2009 v 18:28 | Adina |  •Desingy•
Vím, že předchozí desing tady byl strašně krátce, ale když jsem uviděla tyto fotky s Kellanem, tak jsem s nima hned musela vytvořit desing. Je modrý, a není nic moc, já ani dobré desingy neumím. Mě se ale líbí i přesto, že je takový obyčejný. Doufám, že jste i vy spokojeni a když ne, tak máte smůlu, protože já spokojená sem! :D Pravděpodobně tady vydrží déle, ale mám v plánu podzimní desing s Kristen a Taylorem, takže nevím... :-)


Minulý - Peace, Love, Twilight
free image host

Současný - Time to play
free image host

New Moon Poster in Ostrava, Czech Republic

28. září 2009 v 13:00 | Adina |  NM - stills, promo
Mám pro vás menší novinku. Všichni fanoušci Twilight ságy v Ostravě, zbystřete své zraky. V obchodním centru Futurum u kina Cinestar je vyvěšený New Moon plakát Edwarda! Když jsem tam byla, tak jsem neodolala a vyblejskla jsem si ho. Omluvte špatnou kvalitu obrázků, jsou foceny mobilem, ale přesto pohladí na duši. Protože když si uvědomíte, že do premiére New Moon v České republice je zbývají 2 měsíce, tak je to opravdu velký úspěch, že je tam ten plakát už teď. :-) Tak si tedy užijte fotky a radujte se jako já! :-)

free image host free image host free image host

Menší soutěž na toto téma!

Je ve vašem kině také vyvěšený plakát New Moon? Tak neváhejte, vezměte foťák a vyfoťte si ho!
Danou fotku mi pošlete do konce října na mail (cervenkova94@seznam.cz) a připište:
1. Vaši přezdívku
2. Město, kde jste plakát vyfotili
3. Váš blog (pokud nějaký vlastníte)

Po uzávěrce každý úlovek uveřejním a dám hlasovat o tom, ve kterém městě je ten nejhezčí plakát New Moon! Výherce získá malou cenu v podobě diplomu.
Nezapomeňte se na fotku podepsat nebo popřípadě u plakátu vyfotit vy sami, aby nemohlo dojít k plakiátorství!

Wolfpack - 17, September 2009 - Out in Vancouver

28. září 2009 v 12:58 | Adina |  Wolfpack
Vlčí smečka alisa Embry, Paul, Jared a Sam byli odchyceni fotografy ve Vancouveru. Sam měl skvělé tričko. :-)

free image host free image host

Gil Birmingham - 17, September 2009 - Arriving to Vancouver

28. září 2009 v 12:57 | Adina |  Wolfpack
I Gil alias Billy Black dorazil do Vancouveru. :-) Je to takový sympaťák. :D

free image host free image host free image host free image host

Alex Rice alias Sue - 17, September 2009 - Arriving to Vancouver

28. září 2009 v 12:55 | Adina |  Wolfpack
Tak rodina Clearwaterů je pohromadě. Po dceři Leah a synovi Sethovi do Vancouveru dorazila i matka Sue Clearwater. Připadá mi hodně mladá, představovala jsem si úplně jinak. Tak nějak více maminkovsky, řekla bych. :D Nicméně vypadá sympaticky.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Boo Boo Stewart - 17, September 2009 - Arriving to Vancouver

28. září 2009 v 12:52 | Adina |  Wolfpack
I Boo Boo alias Seth Clearwater dorazil do Vancouveru na natáčení. Tady má ještě dlouhé vlasy, ale hned po příjezdu byl u kadeřnice, která mu vytvořila vlčí ohoz. :D

free image host free image host free image host free image host

Julia Jones - 17, September 2009 - Arriving to Vancouver

28. září 2009 v 11:42 | Adina |  Wolfpack
Julia Jones alias Leah Clearwater přijela do Vancouveru na natáčení. :-) Má zajímavé boty, zajímalo by mě, jak jí drží na nohách. :D

free image host free image host free image host free image host free image host free image host

New Moon Behind Scenes - Hollywood Backlot

28. září 2009 v 9:07 | Adina |  NM - set pictures
Přináším vám hromadu fotek z natáčení New Moon. Jsou to fotky pořízené Hollywood Backlotem a jsou naprosto geniální. Vážně by mě zajímalo, co to jsou za scény, protože je tam jak Bella a Edward, tak i Jacob a vlk. Taky tam je takový pokoj u prostřed lesa a zrcadlo, takže by to teoreticky mohl být Bellin sen hned ze začátku New Moon. A všimněte si, jak je tam Edward staromódně oblečený. Má takovou divnou bílou košili. No ale podívejte se sami. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

New Moon Soundtrack!

27. září 2009 v 18:24 | Adina |  NM - news
Konečně se objevil celý oficiální soundtrack k New Moon. Většinu písniček na internetu ještě nenajdete, ale ty, které tam jsou, jsem vám dala jako odkaz na youtube. Názvy těch písniček mi připadají opravdu výstižné jako např. Friend, I Belong To You, Monster, Slow Life, jiné mi ale zase nic neříkají. Hold si budeme muset počkat do listopadu.
Jinak jediný interpret, který se objevil na soundtracku k New Moon i Twilight, je skupina Muse (Twilight - Supermassive Black Hole), což je oblíbená skupina Stephenie Meyer. Sama prohlašuje, že právě tato skupina jí inspirovala při psaní. A co říkáte na soundtrack vy?
1. Death Cab for Cutie - Meet Me on the Equinox
2. Band and of skulls - Friend
3. Thom Yorke - Hearing Damage
4. Lykke Li - Possibility
5. The Killers - A White Demon Love Song
6. Anya Marina - Satellite Heart
7. Muse - I Belong To You (New Moon)
8. Bon Iver & St. Vincent - Rosyln
9. Black Rebel Motorcycle Club - Done All Wrong
10. Hurricane Bells - Monsters
11. Sea Wolf - The Violer Hour
12. OK Go - Sshootinf the Moon
13. Grizzly Bear - Slow Life
14. Editors - No Sound But the Wind
15. Alexandre Desplat - New Moon (The Meadow)

Peter Facinelli - 20, September 2009 - Alex Lemonade charity in NY

27. září 2009 v 15:31 | Adina |  Akce - Peter
Peter se díky twitteru zapojel do charitativní akce Alex Lemonade, kvůli které přijel do NY. Fotky jsou jenom fanouškovské, přesto mě hřejou u srdce, protože na nich jde vidět, kolika lidem Pete udělal radost. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Kellan Lutz - 20, September 2009 -13th Emmy Awards After Party

27. září 2009 v 12:36 | Adina |  Akce - Kellan
A konečně samotná akce. Bohužel nemám pro vás fotky z příjezdu, ale jenom z červeného koberce na after party. Na jedné fotce je i Hayden Panettiere, to je ta diva v červeném. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Kellan Lutz - 21, September 2009 - Leaving Emmy Awards After Party

27. září 2009 v 9:07 | Adina |  Papzz - Kellan
Jak jsem již předeslala v minulém článku, tak se Kellan účastnil Emmy Awards. Ale než přidám fotky ze samotné akce, mám pro vás i několik fotek, když Kellan opuště after party. :-) Ten oblek mu sekne! :-)

free image host free image host free image host free image host free image host

Kellan Lutz - 20, September 2009 - Leaving his house in LA

26. září 2009 v 19:26 | Adina |  Papzz - Kellan
A znovu Kellan, poslední dobou se objevuje stále více a více jeho fotek a to je moc dobře! Tentokrát opouštěl svůj dům v LA, kam přijel, aby se zúčastnil Emmy Awards. Vypadal dobře. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Kellan Lutz - 20, September 2009 - Playing with his dog Kola

26. září 2009 v 17:49 | Adina |  Papzz - Kellan
Mám pro vás kouzelné fotky Kellana, když si na pláži hrál se svou fenkou Kolou. Strašně moc se mi líbí, jak se na ni pyšně dívá a pak jak si ji volá k sobě a dává ji pusu na hlavu. Je to rozkošné. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Edi Gathedi - 19, September 2009 - HBO Luxury Lounge

26. září 2009 v 15:44 | Adina |  Nomads
I Edi alias Laurent se účastnil HBO Luxory Lounge a vypadal dobře. :-)

free image host free image host free image host

Kellan Lutz - 19, September 2009 - HBO Luxury Lounge

26. září 2009 v 15:01 | Adina |  Akce - Kellan
Kellan se účastnil charitativní akce s názvem HBO Luxury Lounge. Vypadal moc dobře! :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Rachelle Lefevre - 18, September 2009 - Pre-Emmy Charity

26. září 2009 v 13:46 | Adina |  Nomads
Jak už jsem psala, tak se Rachel zúčastnila Pre-Emmy a podpořila tady také charitu. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Ashley and Xavier - 20, September 2009 - At concert of 100 Monkeys

26. září 2009 v 12:13 | Adina |  TW paparazzi
Ashley byla s Xavierem na koncertu Jacksonovy skupiny 100 Monkeys. Jack měl skvěle vyčesané vlasy a sexy knírek. :D

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Eclipse - On the set 11 - 19, September 2009

26. září 2009 v 10:23 | Adina |  EC - set pictures
Další fotky z natáčení, bohužel v ne moc dobré kvalitě.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Bryce and Xavier - 18, September 2009 - Ou tin Vancouver

25. září 2009 v 17:46 | Adina |  TW paparazzi
Bryce a Xavier byli spolu opět vyfoceni. Odcházeli v hotelu a Xavier si pravděpodobně nesl scénář, takže asi nacvičovali nějaké scény. :-) Oboum to moc sluší :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

New Moon Avatars #2

25. září 2009 v 14:50 | Adina |  NM - gfx
Mám pro vás spoustu avatarů z New Moon, za které vděčím stránce portaltwilight.com.


Robert Pattinson - 18, September 2009 - Leaving his hotel

25. září 2009 v 14:29 | Adina |  Papzz - Rob
Po sto letech se objevily nové fotky Roberta, když opouštěl svůj hotel ve Vancouveru. Očividně lilo jako z konve. :-)

free image host free image host free image host free image host

Rachelle Lefevre - 18, September 2009 - Entertainment Weekly and Women In Film Pre-Emmy

25. září 2009 v 13:12 | Adina |  Nomads
Rachelle se účastnila Pre-Emmy akce a vypadala naprosto úchvatně! :-) Růžová jí sedí

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

New Moon Calendar 2010 with new photos

25. září 2009 v 12:36 | Adina |  NM - other
Objevil se další New Moon kalendář na rok 2010 a zase snovými fotkami. Známe vlastně jenom tu první, poslední s tu Arem. :-) Užijte si to. :-)

free image host free image host

Eclipse - On the set 10 - 17, September 2009 - Wolfpack and Carlisle

24. září 2009 v 19:10 | Adina |  EC - set pictures
Další fotky z natáčení, tentokrát s blonďatým Carlislem, díky Bohu za to! :-) Na fotkách je také vlčí smeška a Emily, Samova snoubenka. :-) Pro upřesnění jsem vám to tam na jedné fotce vyznačila. :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host